Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok sikertelen?

Figyelt kérdés

A külsőmről 95%ban pozitív visszajelzéseket kapok(185 centi 70kiló, sportos alkat), sok haverom van(csajok is), 1-2 barátom, és jól kijövök mindenkivel.

Ennek ellenére a párkapcsolatokkal valahogy nem vagyunk jóban:(. Ergó még nem volt barátnőm(17/f).

Nemrég egy csaj ismerősöm azt kérdezte, hogy miért vagyok ilyen elérhetetlen? Igazából nemértettem a kérdést. Hogy lehet valaki elérhetetlen??!. És ha van ilyen, akkor hogy tud rajta változtatni?

A normális válaszokat előre is megköszönöm!


2010. dec. 16. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Gondolom túlságosan faszagyerek kinézetű vagy, így az átlag csajok esélytelennek gondolják magukat.
2010. dec. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hát srác érdekes vagy,mint én.

még te is ahoz a korosztály tartozol,aki nem 12-13 évesen már nemi életet él...

gondolom nem is nagyon ismerkedsz lányokkal ilyen téren.

amire meg a lány gondolt,hogy kapcsolatra vagy elérhetetlen.kicsit zárkózott vagy nem?ez sokat befolyásol.

legyél nyitottabb flörtölj,ismerkedj

az meg hogy nem volt még barátnőd ilyen korban még nem baj

de ügye érdekelnek a csalok?

17F

2010. dec. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

jah és legyél kedves mindig,ne papucs meg ilyenek

magabiztos rendes,kedves,aranyos

2010. dec. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy figyelmetlen vagy,a külsőddel gondolom semmi baj,belül próbálj magadon változtatni.nézz magadba,és változtass azon a tulajdonságaidon,amit a jelenlegi helyzetedben senki sem értékel,vagy várj még hosszú ideig az igazira.
2010. dec. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 21:22


én sem nagyon tudnám magam pontosabban jellemezni:)

és igen, persze h érdekelnek a csajok:PP

én többnyire azért nem nyitok, mert van egy ilyen visszautasítási dilemmám, nameg ha nekem bejön 1 csaj, akkor azonnal abba a kategóriába teszem, akinél no chance:/ pedig lehet h gyakorlatban ez tökre nemígyvan, de tudat alatt akkor is visszafog..

egyébként kösz a rendes választ!

2010. dec. 16. 21:47
 6/9 anonim ***** válasza:

hát tudatban kéne eldöntened akkor,ez olyasmi mint az ejtőernyőzés az első ugráshoz nagy bátorság kell de utána már menni fog az ugrás....

a vissza utasítástól nem kell félni,lesz más is...

nyugodtan bátran vágj bele az élet habos oldalába.

2010. dec. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez a baj, hogy nem mersz lépni. Légy férfi! Visszautasítanak és? Ha annyira jól nézel ki és még bunkó sem vagy, akkor amúgy sem hiszem, hogy kellene ettől félned.
2010. dec. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

a kinézeteddel ezekszerint nincs baj, próbálj meg ismerkedni, kedves lenni és kicsit nyitott is. ha kapsz visszautasítást, akkor se add fel, a következőkböl még lehet valami

15/l

2010. dec. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ez abszolút nem gáz, kicsit én is így voltam, hogy 16 éves koromig nem volt csajom, mert nem mertem lépni, meg stb, stb,(am helyes srácnak mondanak,meg minden).Aztán szerelmes lettem egy nagyon szép lányba , és elhatároztam, hogy most nem leszek olyan gyámoltalan, és elhívom randizni(még mindig a barátnőm)
2010. dec. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!