Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önmagát szereti vagy engem is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önmagát szereti vagy engem is?

Figyelt kérdés
14éve élek együtt az élettársammal,kisebb-nagyobb zökkenőkkel 3-4éve elkezdett szexpárkapcsolati Chat oldalakra látogatni még a mai napig nem tudja,h. én ezt tudom,nemrég vettünk PC-t gondolván talán jobb lesz most a Net világa az új szerelem,de a fő gond azzal van,hogy egyre kevésbé ismerek arra az emberre akit anno megszerettem.Lekicsinylően beszél,óramű pontossággal kell élni a mindennapokat,és mindent jobban tud nálam:hogy én most álmos-fáradt vagyok,hogy utálok főzni-takarítani,hogy én mikor unatkozom egyebek,villámhárító szerepkört meg egyenesen utálom pedig sokszor átélem egy vendégeskedésnél v. telefonhíváskor mikor nem akar az illetővel beszélni aki legtöbbször az anyukája.A másik az én központúsága mintha mindent ő csinálna itthon a ház körül pedig nő létemre én vagyok aki mindezeket irányítja.Tavaly már megpróbáltam vele szakítani,mert van egy elég súlyos betegségem és,ha romlik az állapotom nem hiszem,h. tudna segíteni hiszen még a kórházban sem látogat meg.Alkalmakkor néha kapok valami ajándékot amit magamnak kell kiválasztani,de nem szívesen teszem mert utána hallgathatom,h. én mindent megadok neked.Beszélgetni szinte már nem is szoktunk csak sablonosan nehogy vita legyen belőle aminek az a vége,h. hisztis vagyok-és vegyem be a dilibogyóimat.Én magam úgy érzem ez már rég nem az aminek lennie kéne talán az életben maradási ösztön ami vezérli még,h. velem legyen neki is van 1 adott testi problémája.Nagyjából ennyi remélem sikerült érthetően fogalmaznom ebben a számomra új világban.
2009. jan. 22. 06:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

a kérdés, hogy miért vagy vele?

szakíts! a kényelem, a megszokás nem tart össze senkit, de amiket írtál, az szörnyű!

bátorság, dobd ki, hagyd el, stb

2009. jan. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is,jobb ha szakitasz vele.Csak neked roszabb igy...
2009. jan. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Miért vagyok még mindig vele?Őszintén megmondva egy kicsit megszokásból,habár az újabban felszínre törő énjével nem tudok mit kezdeni klimaxra gondoltam 45évesen még korai vagy a bezártság,de szerintem,ha sikerülne is visszaköltözni Bp-re akkor sem lenne jobb.Hozzáteszem még én sem vagyok tökéletes,mert olyan ember nincs aki az lenne ez a kapcsolat tipikusan a felmelegített káposzta esete.Első alkalommal én hagytam el Őt,de hamar talált magának társat a gyereke miatt mentem vissza hozzá habár Ő már felnőtt azóta.Tavaly tavasszal mikor szakítani akartam vele ideges volt,talán sírt is valamelyest azt nem tudom biztosan.Rövid ideig rendben mentek a dolgok és kezdődött minden ott ahol abbamaradt a rosszabb periódusában.
2009. jan. 22. 08:50
 4/4 A kérdező kommentje:
Tegnap este megpróbált beszélgetni vagyis beszélt velem/nekem.Közben egyszer sem nézett rám a falat vagy a tv-t nézte,de soha nem a szemembe mondta.Állítólag az Ő szemszögéből ítélve én magam nem csinálok semmit csak amit nagyon muszáj,mert szerelmes vagyok az internet világába.Ha igazán őszintén nézem a dolgot ilyenkor hajnalban vagyok a gép előtt reggel 9-ig kb.,de közben csinálom a semmit főzők amikor kell-mire felkel 10óra tájt már kész az ebéd,összesítem a befizetni valókat-megírom a vásárlási listát stb.mikor mit.Azért a beszélgetés végén megjegyzésként megkaptam,hogy megsértődni a legkönnyebb,pedig semmi erre utaló jelet nem adtam csak a filmet szerettem volna nézni amit szerinte csak unalomból nézek.Igen most is nemrég keltem fel,de a betegségem miatt időre van szükségem amíg el tudom kezdeni a napi dolgokat és nem hagyom el magam,mert amint jó idő lesz megpróbálok majd többet mozogni-esetleg sétálni ami egyedül nagyon nehéz lesz,de valahogy megoldom ismét szeretnék bot nélkül közlekedni,a párom szerint viszont el kéne fogadjam ezt az állapotomat ahogyan most vagyok.Próbálok rájönni,hol hibáztam mit csináljak még jobban,de nem tudom az,hogy én is használom a gépet valószínűleg féltékenység vagy nem is tudom.....,mert van egy Chat oldalam ahol lehet naplót írni,játszani ismerkedni-ezzel a lehetőséggel nem éltem még és nem is fogok ez a világ zárt neki nem úgy mint mondjuk egy iwiw oldal amit nyomon tud követni.
2009. jan. 23. 05:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!