Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek igaz az, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz az, hogyha az akit szerettek és vele valami baj van, vagy rád gondol vagy ilyesmi, akkor azt megérezzük? Ha történt már veletek ilyen akkor írnátok pl-t rá?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:

"Lépj ki az édes álmokból,

Rántottát süss háromból"

2010. dec. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinél fejlődik ki ez a fajta hatodik érzék...

Ritkán előforduló "látó" képesség és nem is 100%, hogy az fog bekövetkezni amit előre meglát az ember...

2010. dec. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én sokszor megérzem, ha e-mailt kapok egy számomra fontos embertől.

Volt olyan, hogy a buszon olvastam, és beugrott Ő, megnéztem a telefonomról az e-mailjeimet, és lám, írt, pont abban a percben. :)

Persze ez lehet véletlen is.

Többször egymás után... :)

2010. dec. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez ostobaság.
2010. dec. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Végülis...csak az mondja erre azt, hogy ostobaság, aki nem érezte, és nem tapasztalta.
2010. dec. 16. 14:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, létezik ez a dolog. Legalábbis nálam majdnem mindennapos. És ez nem feltétlenül a szerelemmel működik így, elég ha csak nagyon szeretek valakit, szimplán, akár egy barátot.
2010. dec. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

Végülis...csak az mondja erre azt, hogy ostobaság, aki nem érezte, és nem tapasztalta.


Ez majdnem igaz, de nem. Én inkább ostobaságnak hívnám.

2010. dec. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!