Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Nagyon régi jó barátomról mostanában tudtam meg hogy még sose volt barátnője (20 éves), először azt hittem hogy a másik csapatban játszik, de kiderült hogy nem, csak valahogy sose ő az akit választana magának egy lány. Igazából nem tudom mit is gondoljak erről. Szerettem volna segíteni neki, de mostanában borzasztóan lehangolt és szentül hiszi hogy valami szörnyeteg lehetett előző életében amiért ilyen büntetést érdemelt. Hiába magyarázom neki, hogy hülyeség nem hisz nekem. Már próbálkozni sem akar mert úgyis csak elutasítanák és pokolian szenved attól is. Mit gondoltok a szituációról, mit lehet tenni?
2010. dec. 16. 02:18
 1/6 anonim ***** válasza:

ilyesmi vagyok en is, es beszeltek mar velem is, h mit kene tennem, de nem sokat segitett.


tudom durva, de szexelj vele. ez fog adni neki erot barmihez. szerintem rajtam is csak ez fog segiteni, de nem tudom kivel es mikor fogom tudni vegrehajtani.:)

2010. dec. 16. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem szükséges hozzá lefeküdni vele, ráadásul nem biztos, hogy te lány vagy, szóval nem tudom, mennyire lenne... különös és életlehelő a szituáció :)


Szerintem az a baj, hogy magában elkönyveli, hogy "nem fog menni". Mint amikor valaki állandóan felkel az éjszaka közepén... lefekvés előtt már mondogatja magában, hogy "francba, megint felkelek..." és ezzel kijelenti az agyának, hogy "kelj fel!"

Kicsit rá kéne venni arra, hogy legyen optimista, és más lányoknál keressen, ne az olyanoknál, akik mindig visszautasítják :)

Sok sikert!

2010. dec. 16. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azonos neműek vagyunk így ne opció, hogy én segítsek neki. Egyszerűen nincs ötletem mivel tudnám rávenni a pozitív gondolkodásra, mert amúgy az önbecsülés hiányát leszámítva remek ember, sőt több olyan kellene a világnak mint ő. Hiába mondom neki, hogy azért mert kicsit testesebb az átlagnál, az nem számít. Annyi meg annyi sokkal kövérebb embert láttam már nővel, hogy nocsak.
2010. dec. 16. 10:39
 4/6 Mang válasza:

Milyen lányok tetszenek neki? Lehet, hogy szimplán nem a megfelelő típussal próbálkozik. Olyasmi típus kéne hozzá, aki hasonló, mint ő, rendes, normális, visszahúzódó, stb, nem a "csinibaba".

A jó tulajdonságait kéne előtérbe helyezni, talán írja fel egy lapra, mondjuk 10 jó tulajdonságát, ami miatt jó lehet vele járni (pl jó a humora, rendes, udvarias, jó beszélgetőtárs, stb) és minden reggel olvassa el.

Lehet hogy most úgy tűnik neki, hogy kevés az esélye, de szerintem ha sikerül találnia egy lányt, aki boldog vele, akkor sokkal szebb és stabilabb kapcsolata lehet, mint azoknak, akik minden lánynak tetszenek. Szóval szerintem mondd meg neki, hogy ne aggódjon, lesz olyan, akinek ő lesz a különleges.

2010. dec. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Egyet semmiképp, Ne buznyálkodjatok!
2010. dec. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szexpartner.hu piroslampa.net

blikk újság társkereső hirdetések 1 óra 4.000-a csillagos égig

a csajok lakásán

aztán rákap az ízére

[link]

2010. dec. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!