Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az anyanyelv problémát okozhat egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel a neten ismerkedtem meg, aranyos, kedves, jóképű meg minden ami kell, de ... :(

nem beszél magyarul csak szlovákul. Igaz, én megtanultam egy kicsit szlovákul, mert vannak onnét rokonjaim és elég sokat járok hozzájuk, de nem beszélem perfektül a nyelvet. Szeretnék találkozni ezzel a sráccal és idővel szeretnék többet is, de félek, hogy az végett, hogy nem beszélem perfekt a nyelvet, nem nagyon fogjuk tudni egymást megérteni. Neki nem számít az, hogy magyar vagyok. Szerintetek működhet egy kapcsi úgy, hogy más az anyanyelv? Kérem, aki tud adjon tanácsot. Kösz előre is :)


Én 20/L Ő 24/F


2010. dec. 16. 01:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem van egy nagyon jó barátnőm aki egy olyan fiúval van aki nem magyar és hát elég sok a "másság". Nekik ez nagyobb nehézség mint a nyelv.

Amúgy nem kell úgy letámadni, ez csak egy vélemény volt.

Simán lehet, hogy a kérdezőnek működni fog, arra is tudok példát

2010. dec. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

És bocs, de nem azt mondtam, hogy gáz...

mind1

2010. dec. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nem ertek egyet az elozovel,en magyar vagyok, a volegenyem meg angol, es idonkent dobbenetes, hogy mekkora kulturalis kulonbsegek vannak kettonk kozott, pedig mindketten europaiak vagyunk (raadasul fovarosiak), tovabba nagyon magasan kepzett csaladi hatterbol, es mi magunk is diplomas emberek vagyunk.
2010. dec. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!