Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne rontsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne rontsak el semmit?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom, rengetegszer eljön hozzám és egész jól elvagyunk, jókat beszélgetünk, komoly és komolytalan dolgokról egyaránt. A gond ott kezdődik, hogy úgy érzem megszerettem.Próbáltam figyelni a viselkedését, de nem jutottam dűlőre, végül úgy döntöttem hagyom is.A kérdés tehát az, hogy hogyan érjem el, hogy ez az érzés eltűnjön? Mert a barátságnál több tuti nem lehet.Viszont ha ez a plusz érzés bennem marad az tönkre fogja tenni a kapcsolatunk.
2010. dec. 15. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért nem lehet köztetek semmi, mert van barátja? Ha eljár hozzátok akkor ő talán nem így gondolja (kivéve ha barátja van).

Tapasztalatból mondom, olyanból nem tudsz kiszeretni, csak hónapok alatt, akivel nagyon sokat találkozol.

2010. dec. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Túl kevés vagyok hozzá, jobbnál jobb pasik kergetik a kegyét...én velük nem is tudom felvenni a versenyt.De hogy szerettél ki az illetőből?
2010. dec. 15. 21:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Hülye...Lehet, hogy jobbnál jobb pasik kergetik a lányt, de mégis hozzád menekül előlük...Szerintem valamit csak lát benned nem?!
2010. dec. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem ezt ő had döntse el hogy neki ki a jó pasi :)

aki nem megbízható meg más nők után futkorászik az nem fog kelleni neki, te rendes vagy, lehet pont ezt szereti benned majd, nekem sem az izomagyu szolizós üres fejü majmok kellenek

a szerelem nem a pénzről meg a farok méretről vagy az öltözködésről, verdáról szól

2010. dec. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!