Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ha megteszem?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy a legjobb barátnőmmel pénteken kicsit iszogatni akarunk boros kólát csak (nálam)! De viszont a barátom nem díjazná, bár még nem kérdeztem rá! A barátnőmmel úgy tervezzük, hogy nem akarunk berúgni csak így inni. Ha elmondom a barátomnak, akkor biztos, hogy nagyon fog haragudni, viszont ha nem mondom el, akkor bűntudatom lesz. De viszont a barátnőmmel biztos, hogy inni akarok, mivel ez az utolsó olyan ebben az évben, hogy itt fog nálam aludni. Most mit tegyek?

Normális válaszokat köszi

18/L


2010. dec. 15. 19:33
1 2
 1/12 nielindi ***** válasza:
73%
uristen!!! 18 évesen mi olyan probléma van ezzel?!?! egy kis VBK-t akartok inni, nem a saját hányásotokban fetrengni.... miért zavarná a barátodat, ha megiszol 1-2 pohárral??
2010. dec. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért haragudna a barátod? Vallásos? Én biztos elmondanám, mivel az enyém nem akadna ki. Főleg ha meg be se rúgunk meg semmi. Meg ez nem buli. Csak nálatok. Nem értem miért akadna ki. :S
2010. dec. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
42%
Szerintem ezt úgyan így m ond el a barátodnak. Hidd el kicsit durcizni fog de meg fogja érteni. Ugyan ebben a cipőben járok én is de elmondom barátomnak mindíg kicsit durcizik de megnyugszik és díjazni fogja hogy elmondtad neki nem pedig a hátamögött iszogattál.
2010. dec. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

remélem lesznek huncut leszbikalandok!

plotplotplotplot

2010. dec. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Önálló hölgy vagy. Légy határozott. Egy kapcsolatban nem kellene úgymond engedélyeket kérni semmire. Mondd meg neki, hogy te szeretnéd ezt az estét, úgy, ahogy nekünk tetted ezt. Ha ezt nem érti meg, akkor is szép estét:)
2010. dec. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nyugodtan megmondhatod a barátodnak,emiatt nem haragudnak ha meg igen egy F*SZ már bocsi.

mert nem egy szórakozó helyre mentek IHB bulira,és nem pasizol be.....

nyugodtan igyál pár kortyot a barátnőddel :)jó mulatást kívánok nektek.

a barátodnak ismétlem nyugodtan elmondhatod

2010. dec. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát hívj meg engem is, majd rendezünk egy hármas csók meg tapi partit ^^


16/L

2010. dec. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én szórakozóhelyre is simán elmehetek a barátnőimmel, hisztéria, és drámázás nélkül...Pedig együtt élünk és jegyben járunk, nem valami kis pár hónapos "járásról" van szó. Nem is értem ezt az egészet...
2010. dec. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%

Megpróbálom normálisan, de ilyen koromra én már 2-szer leszoktam a piáról, meg 1-szer a cuccról...

Nem hiszem, hogy ez olyan dolog, hogy úgy kellene elmondanod a barátodnak, mint ha bűncselekményt követnél el, vagy akár rossz dolgot.

Ebből következik, hogy ha nem mondod el, nem kell, hogy bűntudatod legyen. Majd ha félredugsz. Akkor legyen.

Továbbá azt sem hiszem hogy haragudna, ha mégis, akkor meg retardált, vagy álszent, vagy túlságosan irányítani akar, végülis mindegy is, mert úgy hugyoznám ketté a haragudását, mint egy hóembert.


De a lényeg szerintem az, hogy az alkalomszerű ivásban nincs semmi rossz, a kultúránk részét képzi.

Sőt! Meg is kell tanulni inni! Később, (egyetem, céges buli stb) ha belefutsz egy laza baráti iszogatásba, nem árt tudni, hol a határ, mennyi az elég, hogyan kell viselkedni, ilyesmi. Különben elveszítheted minden emberi méltóságodat, ami már inkább reális alap egy kis bűntudatra.

Szóval tapasztalj, tanulj, élj, meg ilyen gagyi közhelyek :)

2010. dec. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Szerintem abszolút de nem "retardált, hülye, F*SZ" a barátod. Nyugodtan beszéld meg vele. Lehet h azt szeretné h vele iszogass vagy valami! a többi kommentáló meg hülye mert miaz h kultúránká vált? jah a piás altári taj paraszt embereknél igen kultúra... de beszéld meg a pasiddal és szerintem jó lesz minden, ha megbeszélitek elmondja h zavarja e vagy sem vagy h legalább ezt ne vagy azt ne és úgyis belemegy:) csak mondj el neki mindig mindent az első alkalomtól fogva mert úgy a jó ha semmit nem titkolunk a párunk elől :) Ez biztos kapcsolatot szűl :) További sok szerencsét :)


21/F

2010. dec. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!