Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez tényleg így van? Ellenpélda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg így van? Ellenpélda esetleg?

Figyelt kérdés

Volt egy kérdés, ahol a lány írta, hogy a barátja kiszeretett belőle. Erre írta egy kommentelő, hogyha egy férfi kiszeret egy nőből, akkor az az érzés soha többé nem tér vissza.

Ez tényleg teljesen igaz?

Csak azért, mert ha belegondolok abba, hogy régen szerettem azt az embert őszintén, akkor nem kizárt, hogy újra beléesek... De ki tudja...


2010. dec. 15. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem előfordulhat olyan, hogy vissza szeret belé ha nem unta meg őt az előző kapcsolatban, és mondjuk újít magán, vagy azon a dolgon ami nagyon kiábrándító volt a másik félnek, és olyan dologra vált amit kedvel a másik. Ez csak egy vélemény! : D
2010. dec. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs... Én most vagyok először igazán szerelmes.:) Eddig csak fellángolásaim voltak. Nem tudom, hogy újra bele lehet-e szeretni valakibe.:S Nem tartom valószínűnek... Mondjuk attól is függ, hogy mi miatt lett vége.
2010. dec. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!