Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem érzem azt hogy úgy szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem azt hogy úgy szeretem a barátnőm mint eddig, pedig nem akarom elvesziteni. Nemtudom mi van velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
csak hétvége óta érzek igy. érzem hogy inkább egyedül lennék, vagy a haverjaimmal. de elvesziteni nem akarom őt, mégse érzem azt hogy igazán szeretem. mint eddig
2009. jan. 21. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok és mióta vagytok együtt?Először ezekre válaszolj!
2009. jan. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem is fordult már ilyen elő,és kissé megijedtem,hogy mi lesz.De ez elmúlt,mert csak időszakos volt.Mennyi idősek vagytok?
2009. jan. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én 18 a barátnőm 16. lassan fél éve vagyunk eggyütt
2009. jan. 21. 18:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom,várj még!Van,hogy elbizonytalanodik az ember,de egy két nap és minden a régi! Azért is kérdeztem,mennyi ideje vagytok együtt,mert az hogy nem soká fél éve,az még azért lásd be nem egy eget rengető nagy idő!
2009. jan. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jolvan, köszi szépen
2009. jan. 21. 19:07
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha megcsillan a szakítás esélye, rögtön fellángol majd a nagy szerelem. Mi két éve vagyunk együtt, volt már mindkét részről olyan, hogy a sok probléma, stressz, idegességek (ráadásul osztálytársak is vagyunk) miatt úgy éreztük, hogy nem érezzük, de ez időleges. Esetleg, ha megbeszéltek egy napot, amikor valamelyikőtöknél üres a lakás aznap és nem mentek be egyet suliba, hanem reggel őt ébreszted (vagy ő ébreszt), majd együtt töltitek a napot.. De aznap mindent félre kell tenni, és csak Ti vagytok. Nekünk nagyon jól sült el, amikor ilyet csináltunk. Persze ha ez hétvégén is kivitelezhető, akkor nem muszáj lógni, csak nálunk olyankor mindig teltház van :)

De aztán az is lehet, hogy egyszer csak újra rendben lesz minden, mondjuk egy témábavágó álom után vagy valami. (szintén saját tapasztalat, elég viharos a mi kapcsolatunk:) )

De sokáig úgy érzed viszont, hogy jobb nélküle, akkor meg ígyis kilépsz a kapcsolatból. Ez csak attól függ, mennyire érzed komolynak a dolgot.

2009. jan. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, még annyit hozzátennék, hogy a haverok rovására ne nagyon menjen a kapcsolat, mert meg fogod bánni nagyon, később meg már igencsak nehéz ezen változtatni...
2009. jan. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a lány észre vette szivi,úgyhogy akarsz még valamit ettől a kapcsolattól kapd össze magad de nagyon gyorsan mert a nyegléskedés nem illik egy pasihoz
2009. jan. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!