Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több mint egy éve járok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint egy éve járok a barátnőmmel. Minek örülne?

Figyelt kérdés
nem tudom mivel lepjem meg karácsonyra. többször kapott ékszert, parfümöt, ruhákat, de valami nagyon különlegeset szeretnék neki adni idén. van valami jó ötletetek? előre is nagyon szépen köszönöm!
2010. dec. 15. 11:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Látom, már eldöntötted... Mondjuk nem tudom, milyenek a lehetőségek, de adott helyzetben én nagyon örülnék a kiskutyának. :) Ha még nincs neki és megengedheti magának, szerintem igazán szép ajándék lenne.

20L

2010. dec. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
szép ajándék a kívánság lámpás én is szeretnék olyat de azért egészítsd majd ki valami plusz aprósággal mert a lámpás elszáll, kell valami maradandó is.
2010. dec. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
kedves utolsó erre ott lesz a fényképezőgép mint maradandó de nagyon köszönöm :) utolsó elötti: kiskutya is fantasztikus ötlet, erre nem is gondoltam pedig említette már h milyen aranyosak a yorkshire (azt hiszem így írják) féle kiskutyák, meg a kuvasz is tetszik neki. hát van különbség méretileg biztosan :) köszönöm nektek!
2010. dec. 16. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!