Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több mint egy éve járok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint egy éve járok a barátnőmmel. Minek örülne?

Figyelt kérdés
nem tudom mivel lepjem meg karácsonyra. többször kapott ékszert, parfümöt, ruhákat, de valami nagyon különlegeset szeretnék neki adni idén. van valami jó ötletetek? előre is nagyon szépen köszönöm!
2010. dec. 15. 11:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
vidd el egy curling meccsre
2010. dec. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egy bukkake party pl?
2010. dec. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
sztem annak örülne a legjobban, ha te magadtól tudnád h minek örülne a legjobban
2010. dec. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egy fényképes ajándéktárgynak örülne, pl közös fényképes párna, vagy bögre.
2010. dec. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
két utolsónak...párna bögre már van neki..közös fotóalbumunk is van. utolsó elötti: igazad van csak hát nekem azt mondta neki nem kell semmi csak én. sztem ő se tudja mit szeretne igazán. ehhez képest engem meglep egy házimozival...lehidalok ettől a csajtól...
2010. dec. 15. 11:45
 6/13 anonim ***** válasza:
sztem a csajodnak van pénze, és a jobbik fajtából származik, szóval télleg nemkell neki tízezrekért ajándékot venned, sztem örülni fog neki ha vmi aranyos dologgal leped meg. csak vmi emlék szerűséggel.
2010. dec. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
mennyi pénzt szánsz rá? esetleg egy wellness hétvégét tölts el vele valamikor, szerintem az tök jó. bár nemtudom tényleg mennyit akarsz erre a dologra rászánni.
2010. dec. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
beszéltünk a wellnesshétvégéről de most nem aktuális egyikünknek sem a vizsgaidőszak miatt..tényleg a jobbik fajtából származik. :) fényképezőgépre gondoltam még...imád fotózni de ez annyira nem különleges sztem.
2010. dec. 15. 11:56
 9/13 A kérdező kommentje:
na megvan a tökéletes apróság a fényképezőgép mellé. veszek neki olyan kívánság-lámpást amit ha meggyújtanak felszáll a levegőbe. ázsiában vannak ilyen fesztiválok is. azért köszönöm a segítséget:)
2010. dec. 15. 12:06
 10/13 anonim ***** válasza:
én porcelánfestő vagyok és tudok neki festeni neki valami különlegeset esetleg medált is nem csak bögrét:P bármire bármilyen mintát:)
2010. dec. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!