Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez baj? Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez baj? Nektek baj lenne? Fiúk (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot közösségi portálon. Felvett msn-enre, nagyon sok levelezés után,azzal,hogy megtetszettem neki.Oké,nem volt gáz vele mert nekem is tetszett a stílusa..

beszéltünk msn-en körülbelül 1hónapig,mindennap.

Utána találkoztunk.

Régebben mindenki mondta nekem,hogy legyek engedékenyebb a fiúkkal... mert még egy csókot se engedtem eddig senkinek az első talin... gondoltam ha megcsókol,akkor engedni fogom. Miért ne? végülis... szabad vagyok.

Taliztunk,agyon sokat beszéltünk,nagyon jó volt,jól éreztem magam. Mgecsókolt,minden happy- örült a fejem mint állat,csókkal búcsúztunk el.

de utána sajnos 3-4napig nem is keresett. Mindig fenn van msn-en,annyira nem értettem. A talin azt mondta,hogy gyönyörű vagyok,szép vagyok,és ha akarom lehetne több közöttünk.

És akkor feljött... beszéltünk,minden ment ugyanúgy.

Utána mondta h mondani akar valamit,és akkor azt mondta hogy * Pillanatnyilag jobban tetszik a tested mint az egyéned. * ... * Megbas*nálak,de járni nem akarok veled...* -.-"

azt mondta hogy azért,mert engedékeny voltam... engedtem h megcsókoljon,és egyszer megengedtem neki hogy letapizzon... jó azért nem úgy volt az,hogy megkérdezte azt mondtam h * Najó... talán,de csak egyszer!! * csak nem szóltam rá..

gondoltam megengedem neki,mert ő még szűz és tapasztalatlan...

és ezért ..

én ezt nem értem. ha engedékeny vagyok akkor az a baj,ha meg nem akkor az... nektek baj lenne srácok,ha megengedném hogy megcsókoljatok?


2010. dec. 15. 01:23
 1/8 A kérdező kommentje:

17,5/L

16/F

2010. dec. 15. 01:25
 2/8 anonim ***** válasza:

Hú, fiatalok vagytok még, valószínűleg ez is közrejátszik. Ő inkább kivétel, mint átlagos. A legtöbb srác inkább pont az ellentettjét akarná - elsőre mindent.

Amúgy szerintem elég sokat ismerkedtetek előtte. Szóval lehet, hogy ez csak kifogás volt.

2010. dec. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a srác amúgyis csak megbaszni akart, mert ha tényleg bejöttél volna neki nem hiszem hogy emiatt kiábrándult volna főleg hogy ő kezdeményezte mindkét

"akciót". Arról nem is beszélve, hogy azért beszéd közbe bőven kiderül ki adja valóban könnyen magát.

szóval ha nem olyan a viselkedésed, hogy több f*szt láttál mint autót akkor természetesen nem lenne baj. Ha viszont eleve azt veszem észre, hogy bárkinek bármikor, akkor meg ez már mind1 ígyse úgyse akarnék semmit max. amit a gyerek is akart.

16/f

2010. dec. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16 évessel kezdesz ki? LOL
2010. dec. 15. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

gondoltam megengedem neki,mert ő még szűz és tapasztalatlan...

Jajjde aranyos, nekem tetszik :D Ha nem undorodsz tőle, és lenne kedved hozzá, szeriintem aranyos gesztus, lehet egymásba is szerettek XD

21f

2010. dec. 15. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A fiúknak úgy általában nem lenne baj. Neki épp az volt. Nem vesztettél semmit.
2010. dec. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, nincs gond:) Szerintem azt jól csinálod, hogy próbálkozol minden téren egy kicsit. Lehetsz engedékenyebb, és próbálkozó szellemű. Nem lesz ezzel gond. Ez a srác egyszerűen buta szerintem. Szűzként ilyet mond, hogy "megdugnálak"... ez éretlenségnek is gyenge, egyszerűen butaság. Ne törődj vele. Keres tapasztaltabb férfit aki tudja mit akar és akitől megkaphatod azt ami neked kell. Nem lesz gond, Hajrá!:)
2010. dec. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

azért kezdtem ki vele,mert tetszett belsőleg...

megfogott benne valami.

de mindegy már...

^^

2010. dec. 15. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!