Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért volt más miután összeves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért volt más miután összevesztünk?

Figyelt kérdés

16 f vagyok és van egy 16 éves lány.

1 hete ismerem és 2x taliztunk eddig és hát msn-en szoktunk beszélni.

A mai nap elég szarul alakult,mivel összevesztünk jelentéktelen dolgokon.

Mondjuk az 1 érdekes dolog,h feljön msn-re fél 8 kor ---> 8 kor meg közli,h menni akar -.-

És mikor megkérdeztem,hogy mért akar menni azt mondta,h mert nem akar a gépnél ülni.

Hát ilyenkor kicsit elborult az agyam és csak ugy kiváncsiágból megkérdeztem,h ennyire rossz velem beszélni ? Vagy bunkó voltam v mi ? Azt mondta,h nem csak menni akar. Jó mondom menj akkor !!!!!!!!! Szia

Erre érezte,hogy haragszok rá és nem akart menni,de úgy 9 ig beszéltünk és érdekes,h már nem volt olyan sürgős lelépni-.- azzal az indokkal,hogy nem akar velem összeveszni.. Hát mondom jó de már nekem is mennem kell Szia. És hát ennyi de nem értem,h mért csak akkor vett engem komolyan ha már észrevette,h engem sem érdekel már ?


2010. dec. 14. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
az lenne a normális, hogy nem a gép előtt eszi a fene...
2010. dec. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kamuuu ***** válasza:
Csak sajnáltatja magát azt hiszi hogy kedvesebb leszel és majd visszavágyod keresed stb... én is csináltam már de rájöttem nagy hiba és hülyeség:D
2010. dec. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben. Sajna tapasztaltam már ezt igaz más körülmények közt, de szintén ezt írta nekem "mert nem akar gépnél lenni" na nálam is kiborult a bili mert nemértettem hogy mi van :D Ma már okosabb lettem és igen engedni kell ha menni akar! Addig is agyalsz hogy mivel tudnád feldobni napotokat :)
2010. dec. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!