Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most miért van? Miért talizgat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért van? Miért talizgatot velem egy srác egy hónapig ha volt barátnője. Mert akkor megértetem volna ha sexet akart volna de nem még csókot is csak az 5ik alkalom után kaptam

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem csak szexelni akart, igazán tetszhettél neki. Viszont akkor is bunkóság mást fűzni, ha van valakije. Először illene szakítani.
2010. dec. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát ez az .mondjuk ezt ugy hallotam h van nekei más.de mindig 20 ra haza kellet érnije valamit mindig kitalált valamit.és amiért kidobtam az az hogy lebukot h azt montda dolgozik közbe meg bulizot
2010. dec. 14. 21:23
 3/5 A kérdező kommentje:
lehet hülyeséget csináltam?
2010. dec. 14. 21:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Bulizik, két nője van...


Ez egy tipikus primitív dugódani.

2010. dec. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de akkor miért nem probálkozot az egy hónpa alatt még megcsókolni is alig akart
2010. dec. 14. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!