Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha karácsony előtt kicsivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha karácsony előtt kicsivel jövök össze 1 lánnyal akkor az baj ha nem veszek neki ajándékot?

Figyelt kérdés
Mert most nem nagyon van pénzem:( kérni nem tudok mert most sok kiadás volt
2010. dec. 14. 20:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Akkor elég, ha megsimogatod a kis buksifejét.
2010. dec. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
csinálj valamit sk.
2010. dec. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit se venni neki mert te magad vagy neki az ajándék
2010. dec. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy baj!:)

Ha nem vagytok együtt régóta, akkor még egyáltalán nem "kötelező" venni neki bármit is, sőt.:)

2010. dec. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Csak valami nagyon kicsi dolgot vegyél neki,(vagy csinálj, bár nem láttam még pasit aki ajándékot csinál saját maga).

Valamit kellene szerintem, de ne gondolj valami drága dologra, csak apróságot, rendes ajánék furcsa is lenne ennyi idő után, de azért lássa hogy gondoltál rá.

2010. dec. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hogy kellene? Kellemes Ünnepeket kívánsz neki, ennyi.
2010. dec. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
valami csokit vagy ilyen kis apróságot szerintem azért vegyél, hogy lássa, hogy gondoltál rá. nem tudhatja, hogy miért nem veszel semmit: azért, mert nem szereted, nem érdekel, vagy mert nincs pénzed.
2010. dec. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
legyen elég a boldog karácsonyt szöveg mint mindenki másnak : ) ha egy két százasod van még akkor egy kis plüss vagy valami apróság de mivel írtad h nem nagyon van miből hagyd el a dolgot, helyette hívd el egy hangulatosabb randira : )
2010. dec. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Na igen nem kell, de furán fog nézni szegény kisrác amikor megkapja a plüss mackóját ő meg nem vitt semmit...
2010. dec. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Max. egy csoki, egy kis romantikus séta, és szerintem már annak is nagyon fog örülni. :)
2010. dec. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!