Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek azt hiszem, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek azt hiszem, nem vagyok elég jó a barátomnak?!

Figyelt kérdés

a barátom..teljesen megvan bolondulva...:S

féltékenykedik...nem egyszerű szinten..a múltkor azért sértődött meg, mert kölcsönkértem az egyik fiú osztálytársam tollát. ő viszont feltűnően bámul más csajokat, sőt még levelezget is velük..meg írkál a képeik alá facebookon. és az egyáltalán nem számít neki, h nekem milyen rosszul esik.

hisztizik, ha nem segítek neki a dolgozatokban..holott egy szóval sem mondja dolgozat közben h segítségre van szüksége..és ha rossz jegyet kap, engem hibáztat érte..igazából..mindenért engem hibáztat..

semmisem jó neki, amit én csinálok..mindenért veszekszik velem..és már nemtudom mit tegyek..


megfordult a fejemben, hogy elhagyom őt...mert nekem erre nincsen szükségem...és mindig telebeszéli a fejem, és én elhiszem, h bennem van a hiba.. meg aztán eszembe jut, hogy amikor nem veszekszünk..minden annyira tökéletes..annyit nevetünk együtt..és olyan jó vele lenni...és én tényleg nagyon szeretem őt...és tudom, hogy ő is szeret..mert egyszer mikor a nagy veszekedés hevében azt mondtam neki, hogy én itt most végeztem veled... nemsokkal utána elkezdett folyni a könny a szeméből..ha nem szeretne, szerintem bele egyezett volna a szakításba..



mind2en 17 évesek vagyunk...

normális válaszokat kérek...


2010. dec. 14. 18:00
 1/7 Funktasztikus ***** válasza:
anyira szeretem az ilyeneket.::) baszzus akkor nem veled járna ha nem lennél jó neki!:D
2010. dec. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Funktasztikus ***** válasza:
barátod meg ilyen téren elég szemét veled... de vegül is csak félt de akkor is...ez csunya tölle
2010. dec. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

énis tudom, hogy csúnya tőle..épp ezért érzem..h nem vagyok elég jó neki..mert állandóan kritizál..miközben más lányokat nézeget...

nemtom, h mit gondoljak

2010. dec. 14. 18:05
 4/7 anonim ***** válasza:

A bántalmazás iskolapéldája. Valószínűbb, hogy túl jó vagy neki, és megelőzi, hogy erre rájöjj...

Szerintem nézegesd meg ezt az oldalt: [link]

2010. dec. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egyezzetek meg... mond meg neki, hogy teged mi zavar, lehet, hogy o nem latja at, hogy teged zavar... ha nem reagal, akkor azert is csinald azt amit o...ereztesd vele, hogy mit erzel... ha nem megy, meg hagy el... lesz meg jobb pasi is a vilagon, aki akar...
2010. dec. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A lelki erőszak egy fajtája. Kihasználja, hogy szereted és hogy tud téged manipulálni, befolyásolni. Közben elveszi az önbizalmad és ott köt belédd, ahol tud..nem is tisztel...mi az hogy előtted bámul másokat és flörtölget, ismerkedik?

Gondold át szerintem, hogy továbbra is kiszolgáltatod-e magad neki...

19/l

2010. dec. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat...

az a baj, hogy én tényleg nagyon szeretem őt...és...nem akarom elveszíteni..tudom, h ő is szeret..csak nemértem miért viselkedik így

2010. dec. 15. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!