Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülnél 21 évesen?

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 08:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
45%

semmi képpen mivel nem vok csaj de amúgy is rossz ötletnek tartom :P 21 év még bőven fiatal am is normális pasi nem akar ilyenkor gyereket XD [gondolom a pasi se vmi ős kövület] baromira rá ér pl : mi van ha hopp meló helyen össze haverkodik 1 csajjal és hopp te már repülsz is a gyerekkel 1ütt .. bunkóság de nem lehetetlen


19F

2010. dec. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:

Szia!

Én azt mondom, ha elég érettnek találod magad, és azért van egy megbízható háttered(itt gondolok elsősorban a párodra, ugye meg mondjuk a szüleid,akik támogatnak mindenben-most persze nem feltétlenül anyagi vonzatra értem ezt), akkor miért ne?!Főleg,ha szeretnél fiatalon anyuka lenni, bátran.Nem fogod megbánni.Én is mindig ebben gondolkoztam ám.

Amúgy azért kérdezed ezt, mert "ebben a cipőben jársz"?Vagy csak úgy? Üdv.

2010. dec. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
49%
Ha férjezett lennék, akkor szülnék, de "csak" élettársi kapcsolatba nem akarnék gyereket.
2010. dec. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
HA eltudjátok magatokat tartnai,ha van munkátok, ha van hol laknotok akkor simán
2010. dec. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes lennék, mindenképpen!
2010. dec. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Általánosságban ha megvan a háttér, és házasok vagyunk a párommal akkor persze. Azonban a gyakorlatban 24 éves korom előtt nem szeretnék szülni, mert az orvosi egyetem mellett bevállalni egy babát nem túl jó ötlet, hiszen valamelyiket sajnos biztosan elhanyagolnám. Viszont ahogy kijártam az egyetemet, utána nagyon szeretnék szülni, mert fiatal anyuka szeretnék lenni.
2010. dec. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem.Meg gyerek vagyok, es az is szeretnek maradni. Az oke, hogy egyetemre jarok, fozok, mosok, takaritok, szamlat fizetek, melozok, de ezek mellett sem vagyok meg felnott, csak onellato. Nem tudnek eleg felelossegteljes lenni, sem a terhesseg alatt, sem gyerekneveles kozben.

De, aki mar tudatosan keszul 18 eves kora ota a csaladalapitasra es anyagilag megfelelo hatterrel rendelkezik, az szuljon annyit, amenyit csak fel tud tisztessegesen nevelni, nem torodve senki velemenyevel, mert a gyerekvallalas/nem vallalas mindenkinek a maganugye.


20/L

2010. dec. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%
Szia! Fogok. 21 hetes terhes vagyok, és igen megtartottam ilyen fiatalon, és nem kérek a leszólásból.Befejezem mellette a fősulit, nem a szülök nyakára szüljük, és nem fog semmiben hiányt szenvedni, akinek rosszindulatú megjegyzése van először gondoljon bele abba a helyzetbe, mi lenne ha ő esne teherbe 20 évesen.Sose tudnám elvetetni, ráadásul, ha arra várnék, hogy abszolút biztos anyagi hátterem legyen, kitudja lehet 3-4 év múlva meg lenne , és lehet csak 35 éves korom után.Elég érettnek érzem, magam hozzá, és már nagyon várjuk a szerelmemmel! 21/L
2010. dec. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nem tudnék szülni mert fiú vagyok, örülnék ha lenne gyerekem de csak akkor ha el tudom magam látni, lenne lakásom vagy házam.
2010. dec. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
igen. ha nemlennék meddő.
2010. dec. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!