Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek komolyan vehetem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan vehetem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki a legjobb barátom volt, de midenketten többet éreztünk, de nem jártunk. A helyzet, hogy a fiú sokkal idősebb nálam, és nem feltétlenül jelenti ugyanazt nekünk a járás...Szóval kb. havonta kibukik, és elmondja mennyire hiányzok neki, és mennyire szeret, olyankor találkozunk, elcsattan pár csók. Azt mondja, hogy nagyon szeret, és legszívesebben egész nap velem lenne, amivel én is így vagyok. Szóba jön iylenkor a járás, de mindig talál kitérőt, amit ahogy előadja, úgy teljesen jogos, és érthető, de ha nagy vonalakba vázolom föl, akkor az emebrek 99%-a kiröhögne, hogy milyen naiv vagyok. A hangulata folyton változik, és ilyenkor (amikor ott vagyok neki, és összejöhetnénk) már nem foglalkozik velem. Fiúk, voltatok már ilyen helyzetben ? Vagy akár lányok, ti is...Ilyenkor mit akartatok ? (elmondása szerint fogalma sincs, mit akar, de én nem tudom teljesen komolyan venni...) SEGÍTSETEK! én 14 a fiú pedig 18 éves
2010. dec. 13. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:

hehe... ugyanez a helyzetem, csak mi már két évvel idősebbek vagyunk. köztünk, az igazat kimondva, a szex az akadály- neki 20 évesként vannak igényei, viszont engem meg, mint 16 évest, fiatalnak tart, hiába vonzom eszméletlenül... meg ő is engem.

sajnálom, nemnagyon van megoldás a helyzetre... :)

2010. dec. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a havi találkozás a kapcsolatotok?
2010. dec. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Őrület. Én keresnék egy határozottabb és komolyabb csávót a helyedben. Ez vagy nem akar tőled semmit, vagy valaki másra vágyik, nem rád, vagy hülye, esetleg tényleg ennyire ingatag. Egyik sem túl pozitív lehetőség. Ha viszont félreteszed őt egy időre és elkezdesz más fiúkkal barátkozni, netán randizni, akkor lehet, hogy észbekap, és: vagy leszáll rólad, vagy erősebben fog pedálozni és járni kezd veled, ha te is akarod még.
2010. dec. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

eleinte a szex is közrejátszott nálunk is...



nem havonta találkozunk, csak akkor beszélgetünk komolyabbank, szoval máskor is összefutunk.



a mással való randizás is megvolt, de annyit ért, mint nálam ő: ha nem vagyok vele/nincs velem akkor hiányzok neki, ha meg együtt vagyunk, akkor az egyik félnek mindig semleges lesz a helyzete

2010. dec. 16. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!