Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? Szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Szerintetek van így esély?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel RENGETEGET nézzük egymást...kiszúrjuk a másikat a tömegből, stb., viszont személyesen még nem beszéltünk a másikkal.

Miután már sokadszorra volt ez az "összeakad a tekintetünk, bámuljuk a másika", című dolog, kedztem megörülni..

DE. észrevettem, hogy az összes osztálytársa szinte figyel engem. ÉS ezt nem csak beképzelem...pl. áll velem szembe a srác, előtte(nekem háttal) egy barátja(csaj az illető). És a csaj egyből hátrafordul és rámnéz...


Vagy: megy egy csaj előtte, odaszóla csajnak(osztálytársak) és a csaj hátranéz, de nem rá, hanem rám.


Lehet az szerintetek, hogy rájött, hogy nekem tetszik, és ezért néz? Hogy jó mulatságnak és flörtnek tartja az egészet?

Köszönni nem köszön, és semmi oylat enm lép, pedig menő srác...Csak minden nap szó szerint bámuljuka másikat, és rengeteget nézünk a másikra....a véleményeket megköszönném.


2010. dec. 13. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
vagy csak egy morzsa van a szád szélén
2010. dec. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezek alapján,mi az a dolog ,ami azt a kétejt fogalmazza meg benned,hogy nincs esély? nem értem!;D
2010. dec. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Minden nap?:)

Jó vicc de nem :)

2010. dec. 13. 22:11
 4/5 A kérdező kommentje:

2.válaszoló:)

Hát az, hogy mivel menő srác, mi van, ha tudja, hogy nekem tetszik, és ő nem akar semmit, és csak azért néz?

Mert nem hiszem, hogy az egész osztálynak elmondta volna hogy: "hééé nekem bejön az a csaj figyeljétek"...

Meg, volt már egy barátnője, és annak ellenére ugyan úgy bámult engem...Sőt, ezt a barátnője észre is vette...Csak nem tette szóvá...de Lehetett látni a csajon.

2010. dec. 13. 22:13
 5/5 anonim ***** válasza:
MENNY ODA A FA$ZOMBA AZT SZ0PD LE MINDENKI ELÖTT A SUIBA:O HA ELMENT MOND NEKI H BOLDOG KARÁCSONYT ÉS SÉTÁLJ EL
2010. dec. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!