Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már kifogytam az ötletekből....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már kifogytam az ötletekből. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Több mint két éve vagyok együtt a párommal. Az első másfél évben nem volt semmi baj a szexel. Olyanok voltunk mint a "nyulak". Persze előtérbe került részéről a házasság témája is. Aztán úgy kb. fél évvel ezelőtt augusztus környékén minden megváltozott. Azóta már nem akar annyiszor velem lenni mint régebben. Most örülök ha összejön a havi kettő alkalom. Bár a novembert 0-val zártuk. Hiába virítok valami meglepetést már azok is hatástalanok és az újdonságok se segítenek. Kifogytam az ötletekből. Szerintetek mit tegyek?? Mi lehet a baj??


Köszönöm az értelmes válaszokat.


2010. dec. 13. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
vele beszéltél már erről?mert ha nem akkor talán ott kéne kezdeni....
2010. dec. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg mi a baj..
2010. dec. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
augusztus óta többször is szóba került a dolog és az volt rá a válasz hogy nem tudja hogy mi lehet a baj. És minden egyes alkalommal amikor beszélünk a dologról ugyan ez a válasz.:(
2010. dec. 13. 22:26
 4/5 biohazardxxx ***** válasza:
az nagy baj... idővel kevesebb lesz a szex de nem ilyen hirtelen... lehet a munka a stressz bármi... ha benyulsz a bugyijába és nedves a puncija akkor nincs nagy gond... nem terhes véletlen? nem bántottad meg? De szerintem igy akarja lehet tudatodra hozni hogy elkell venned feleségűl... Ha szereted akkor tedd meg!!!
2010. dec. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én a kapcsolat női oldalát képviselem, ln is ezért vagyok elkeseredve mert még fiatalok vagyunk ahhoz hogy ezzel legyenek problémáink
2010. dec. 13. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!