Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm jár egy pasival. Ő 19 a srác 21. 2 hónapja járnak. De nem részletezendő események sorozata miatt tudomásomra jutott hogy a srác csak azért jár a lánnyal, mert az anyjára hajt (aki (45) 3 évvel ezelőtt elvált és most egyedül neveli a lányát) és így tud a legkönnyebben a közelébe férkőzni. Se az anyja se a lány nem tud a dologról.

Én meg nem tudom mitévő legyek! :S


2010. dec. 13. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Az keméééééééény! Ha jót akarsz neki elmondod...
2010. dec. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy nagyon nagy hulyesèg:D. Ne kavarj be, hagyd hogy tortènjenek a dolgok. De ha èszreveszed (ès nem bemagyaràzod magadnak, hogy azt làttad...), hogy mègis errol van szò, de nagyon konkrètan, akkor szòlj a bnodnek. De most mèg ne.
2010. dec. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül kell elrontanod a dolgot... de am te tudod... amit a szíved sugall
2010. dec. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Győződj meg az infód valódiságáról!!!

Ez így nagyon meredek, alapból el se hiszem, hogy 21 évesen nem egy 19 évest választ, hanem az anyját! Előszöris járj ennek utána több forrásból is, lehet más van a háttérben, direkt kavar valaki, vagy ilyesmi.


Ha tényleg ez van, evidencia, hogy szólni kell a b.nődnek! ha ez számára kiderül, az első sokk után belátja, hogy jót tettél vele.

2010. dec. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez rosszabb mint a Barátok Közt...
2010. dec. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az érdekes lehet. Kérdezd meg a csajt mit szól hozzá, ha a muterja is beszáll harmadiknak... Ha tetszik neki az ötlet, jó neki, ha nem, akkor megszivattad a gyereket... Mindenképpen jól jár a barátnőd...
2010. dec. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem mond el a barátnődnek is meg az anyujának is a dolgot,és terveljetek ki 3-an valamit,és leckéztessétek meg a gyereket,egy életre elfogja felejteni h így szórakozzon valaki(k) érzéseivel!!adjatok a a ganénak!!!
2010. dec. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Járj utána!!! Ennél egyszerűben is lehet milfet szerezni
2010. dec. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én nem ajánlanám h a barátnődnek mond el. lehet h neked fog esni, hogy csak azért beszélsz ilyeneket mert el akarod tőle venni stb. beszélj a fiúval ha ismered mond el neki h ezt meg ethallottad esetleg láttad és vond le a reakciójából a választ. ezután mond el az anyának is és a barátnődnek is. lehetőleg egyszerre.


egyébként nem lehetetlen ez.. egyik barátnőm anyjának(38-43) 21 éves barátja van.

2010. dec. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!