Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hivjam fel? Ne hivjam fel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hivjam fel? Ne hivjam fel? MIT CSINALJAK?

Figyelt kérdés
A volt baratommal 4 honapot voltam eggyut, aztan szakitottunk...2 honapig nem beszeltunk, kb 1 honapja ujra felvettuk a kapcsolatot. Neki utanam volt baratnoje, jelenleg is van, de mert allitolag meg erez irantam valamit megtortent koztunk is ez az (csok meg iesmi). Pentek este osszevesztunk 1 hulyesegen, es azota nem keres. En megalazonak tartom h en keressem, de mar hianyzik a hangja, meg h beszelgessek vele...Hivjam fel? 16/L a pasi 21 eves...ha ez szamit...
2010. dec. 13. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
sya,szerintem ne hívd fel,legyen tartásod,akár milyen nehéz is,amúgy ha te belátod hogy a veszekedés hülyeség volt,és túlreagáltad,és te voltál felháborodva,és ő nem tehet semmiről akkor bocsánatot kérhetsz és felívhatod,mert akkor tényleg neki volt igaza,és te reagáltad túl!!amúgy még gyereknek néz téged,és lehet h ki is használ,ez olyan ha nincs ló jó a szamár is!!hagyjad a francba,van barátnője!!
2010. dec. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszy a valaszt...hat igazad van, csak fura lenne ha gyereknek nezne hisz 4 honapig baratnoje voltam, nem 1 vagyok a sok kozul aki futkosott utana....
2010. dec. 13. 19:34
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor lehet épp ez volt a baj,h futottál utána,egy férfi után ne fuss,ne alázkodj meg előtte,ezek után nem fog úgy nézni rád mint egy magabiztos csajra,akiben van tartás,szánalommal fog rád nézni!!gondold meg!!!!
2010. dec. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!