Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én vagy mindenki ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagy mindenki ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Nekem az a kérdésem hogy csak én vagy mindenki ilyen szerencsétlen?? Ismerkedek neten tele van szép lányokkal és mind azt mondja hogy aranyos vagyok.. ez 1 dolog aztán szeretne velem találkozni majd elmondja hol lakik meglesem térképcentrumon sacc/kb hány km re lakik és áltagosan 200-300km... ti is igy vagytok vele??

Heves megyébe nem lakik értelmes ember??

F/18


2010. dec. 13. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
nem neten kell csajozni ennyi XD de am 200-300 km mi az :P nekem ki jön 500 ftból :P
2010. dec. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én szerencsétlenebb vagyok:D

itt lakik 20 kilométerre, mindennap ott járok el a házuk mellett mégsem kellek neki, na az milyen?:D

2010. dec. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szűkítsd le a keresésedet a te megyédre és máris nem laknak majd olyan messze.
2010. dec. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én meg csak pótlék vagyok, velem csalják meg a csajok a pasijukat. Ezzel
2010. dec. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
az ertelmes emberek nem a neten ismerkednek. Mehet a lepontozas.
2010. dec. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó. Attól mert neked ez az ismerkedési forma nem jön be, nem kell azt írni hogy az emberiség legalább 40%-a értelmetlen, mert neten ismerkedik. Nem egy párt ismerek akik így ismerték meg egymást és már túl vannak a házasságon, gyereken. Nővérem is, én is.
2010. dec. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is egy 320 km-re élő pasiba vok belezúgva,nem érzem magam szerencsétlennek,csak hiányzik és rossz h nem lehetek vele :Sde remélem 1x lesz olyan erős a kapcsolatunk,h közelebb jön hozzám és tudunk sűrűbben találkozni!!amúgy egy idő után a táv megöli a kapcsolatot én az előzőt majdnem 2 évig bírtam,de betelt a pohár,de lehet ha nem lett volna a táv is betelik!ő 180 km volt,és nem tanultam a hibámból!de az érzések ellen nem lehet tenni.ha valakit szeretsz amúgy nincs távolság!!!!!
2010. dec. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat de én már találtam 1 lányt és személyesen sose látok olyat aki tetszene mindig csaj ilyen húsgombócok vagy anorexiás pár csaj van aki szép lenne de én nem szeretem a retró stilusuakat:S

heves megyébe meg nemsok olyan van aki bejönne:S

2010. dec. 13. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!