Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Ha szépnek találok egy lányt szeretem sokáig nézni. Volt már barátom, de a fiúkat nem merem nézni, mert ha visszanéznek zavarba jövök.
2010. dec. 13. 16:35
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Én viszont semmilyen kapcsolatba nem akarok belemenni x) Mondom, kicsi az esélye annak, hogy a mostani párom (mármint ha lenne), akkor az velem maradjon életem végéig. Ha viszont nem marad velem addig, akkor minek pazaroljam rá az időm? x) Inkább tanulok, amíg van hozzá erőm.
2010. dec. 13. 17:42
 22/29 anonim ***** válasza:
nem kicsi az esélye :P hanem 0 :P de jobb mint egyedül :P nincs párkapcsolatod mert úgyse tart örökké hmm how it's made: emo girl XD nem azért kell vki melléd mert örökké tart :P hanem mert jó ha van vki :P jó ha van 1 biztos pont még ha csak 1 darabig is :P
2010. dec. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

xD Szerintem pont nem. Hogy lenne már biztos, hogyha egyszer úgyis vége van és ki tudja mikor? (hisz igazából bármikor azt mondhatja a másik, hogy vége)

Nekem ilyen "biztos pont" nem kell...

Lehet, hogy egy darabig jó, viszont a szakítás után azért egy darabig sz@r. És a jó + a sz@r = semmi xD Akkor ennyi erővel felesleges.

2010. dec. 13. 17:50
 24/29 anonim ***** válasza:
jujjj XD ezt te komolyan be mesélted magadnak ?:P annyi hogy tudni kell megtartani :P igen nyilván szakítás lesz a vége egyértelmű :P de van olyan akiért bőven megéri szenvedni azt a pár hónapot a szakítás után :P
2010. dec. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Én még nem találtam olyat, akiért képes lennék szenvedni...
2010. dec. 13. 18:02
 26/29 anonim ***** válasza:
nah ugye :P de ez nem azt jelenti hogy házasságig nem is lesz :P keresgélj :P
2010. dec. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
bizonyára akad olyan aki érted tudna :P és nem lesz a férjed :P feleslegesen nem kell elpazarolni éveket azért mert úgyse ő lesz a férjed :P és különben is ha nem tudod hogy a valóságba milyen ember mellett éreznéd jól magad mert "úgyse tart örökké" címszó miatt nem is próbálkoztál akkor honnan tudod hogy aki elvesz az biztosan az akire szükséged van ?:P ehhez tapasztalat kell :P ami nem jelenti azt h fűvel fával le kell feküdni sem azt hogy az első jöttmentnek aki nem impotens oda kéne adnod magad :P csak azt hogy nem kell elzárkózni azért a kapcsolatok elől mert nem tart örökké :)
2010. dec. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Jóvan xD Biztos... Szólj, hogyha rájöttél, hogy kicsit eltértél a témától...
2010. dec. 13. 19:54
 29/29 anonim válasza:
Jó neked ,Én inkább a nőket nézném, de nem merem
2010. dec. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!