Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Ha szépnek találok egy lányt szeretem sokáig nézni. Volt már barátom, de a fiúkat nem merem nézni, mert ha visszanéznek zavarba jövök.
2010. dec. 13. 16:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%

mért ne lenne normális ? izé azt mondják az okosok hogy mnidenkibe van 1 ilyen hajlam :P csak mi hapik a mesterévé váltunk hogy el nyomjuk és a homokosokra betegségként tekintsünk :P evolúció csúcsa :P amíg ti arra koncentráltatok hogy ki fejlesszétek a jel rendszereteket amit mi nem értünk mi erre :P biszex vagy :P és félős ennyi XD aranyooooooos XD kell XD


19ff

2010. dec. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Funktasztikus ***** válasza:
100%
normális...a rivalizálódás mindenkibe benne van;)
2010. dec. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
OO de én nem akarok biszex lenni >.> Az olyan beteges...
2010. dec. 13. 16:39
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Jajjjjjjjj mindenki megnézi a saját neméből a "szebb példányokat", így hasonlítja magát a többi emberhez. Nem vagy se biszex, se buzerátor...
2010. dec. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
71%
nem beteges az XD nekünk pasiknak bejön ha az adott csaj biszex így van esély minden férfi vágyálmára: 1xre több csajjal :P na de most komolyan :P a keresztények szerint a házasság előtti szex is beteges volt nem de ?:P ilyen alapon :P nincs azzal semmi baj és veled se :P ami jó az jó kész :P
2010. dec. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
a megnézés 1 dolog :P én nem bámulok pasikat :P ha te igen akk cső búza vagy :P + kérdező nem lehet buzerátor XD
2010. dec. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

De én elítélem a leszbikusságot :/ Mármint csinálják ha akarják, nem dobálom meg őket semmivel, de én önszántamból szerintem soha... fúj >.>

Amúgy nem vagyok keresztény, de házasság előtt én se akarok semmi olyat... =) (pláne nem hármasban -.-)

2010. dec. 13. 16:46
 8/29 A kérdező kommentje:
Mi az a buzerátor? x)
2010. dec. 13. 16:47
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

buzerátór: egymás végbelében turkáló férfiak [le írni is u*dorító] :P szininímái : b*zi búza b*znyák h*mokos homok homár komár laci XD politikus h*moszexuális másik csapatban játszik másik ligában játszik ne állj mögém cső b*zi cső búza .. meleg forró kb ennyi :P


am kérdező hány éves vagy ?XD

2010. dec. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Tippelj x)
2010. dec. 13. 16:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!