Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem hív fel, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hív fel, amikor megígérte?

Figyelt kérdés

Négy csodálatos randim volt egy nagyon kedves, figyelmes sráccal. A negyedik randin úgy váltunk el, hogy nem beszéltünk meg következő időpontot, mert a héten vannak a fősulis vizsgái, és sokat kell tanulnia. Azt ígérte, hogy felhív. Nem hívott, ezért múlt este felhívtam. Nem sokat beszéltünk, mert éreztem a hangján, hogy nagyon fáradt. Másnap küldtem neki egy sms-t, de még válaszra sem méltatott. Azóta sem hívott. Szörnyen hiányzik! Az igazsághoz hozzátartozik, hogy utolsó randin elég komoly témák is szóba kerültek, és lehet, hogy elijesztettem azzal, amit elmondtam magamról. Vajon csak időre van szüksége amiatt, mert kijelentettem, hogy én félek a szextől egy korábbi baleset miatt? Vagy tényleg csak a vizsgák miatt nem lát, nem hall, és nem foglalkozik velem egyátalán.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. jan. 21. 08:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az utolsó randitok óta ő hívott téged vagy te őt?
2009. jan. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!