Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem hív fel, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hív fel, amikor megígérte?

Figyelt kérdés

Négy csodálatos randim volt egy nagyon kedves, figyelmes sráccal. A negyedik randin úgy váltunk el, hogy nem beszéltünk meg következő időpontot, mert a héten vannak a fősulis vizsgái, és sokat kell tanulnia. Azt ígérte, hogy felhív. Nem hívott, ezért múlt este felhívtam. Nem sokat beszéltünk, mert éreztem a hangján, hogy nagyon fáradt. Másnap küldtem neki egy sms-t, de még válaszra sem méltatott. Azóta sem hívott. Szörnyen hiányzik! Az igazsághoz hozzátartozik, hogy utolsó randin elég komoly témák is szóba kerültek, és lehet, hogy elijesztettem azzal, amit elmondtam magamról. Vajon csak időre van szüksége amiatt, mert kijelentettem, hogy én félek a szextől egy korábbi baleset miatt? Vagy tényleg csak a vizsgák miatt nem lát, nem hall, és nem foglalkozik velem egyátalán.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. jan. 21. 08:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán mindkettő; lehet, hogy a vizsgák miatt most nincs ereje átgondolni a továbbiakat, másra szeretne koncentrálni. Nem jó ilyenkor erőltetni a dolgokat, bárhogy is gondolja most, mert lehet, hogy türelmetlenül reagálna.
2009. jan. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

A helyzet az, hogy nekem lehet akármilyen fontos dolgom, lehetek én akármennyire fáradt, arra akit szeretek mindig szánok időt!

Ha megígértem valakinek, hogy felhívom, akkor felhívom.

Ha ír sms-t akkor tutira válaszolok.


Sztem az van, hogy az illető vagy el van bizonytalanodva, vagy nem akar semmit tőled, vagy lett vki más.

"Egyebet nem tudok mondani, kérem kapcsolja ki!"


B.P.

2009. jan. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is benne van a pakilban, hogy esetleg csak elfoglalt, de ahogy előttem is írták ha komolyan gondolná felhívna.

Minden esetre akármennyire is rossz ne keresd többet, ha akar úgyis megtalál.

Sajos én is 2 esetben is jártom most úgy, hogy telefonon, smsen a srác ömlengett, hogy milyen aranyos vagyok meg hogy várja a személyes találkozót, olyan mintha 1000 éve ismernénk egynást.. Aztán azóta nem jelentkezett, sajnos a pasik gerincessége...

Vagy ahogy a nagykönyv mondja:


"Lehet egyszerűen csak nem jöttél be neki"

2009. jan. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
tudod van egy mondat angolul: he is just not that into you. Es ez az igazsag, nincs oda erted, ha nem igy lenne, mar reg hivott volna. Ne mutasd mar, hogy mennyire ketsegbeesett vagy, ne hivd, ha akar valamait, akkor majd keres.
2009. jan. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak elfelejtette hogy megigérte.

Vagy még az is lehet hogy tartanak a vizsgái.(És ez utóbbi szerintem 100%)Esetleg megváltoztak az irántad való érzései.Arra gondolok itt hogy szeret de csak mint barátot.

Írtad hogy 4x találkoztatok.Az első találkozásnál megkérdezte tőled, hogy leszel-e a barátnője?Erre válaszolj nekem kérlek és utána megpróbálok még segíteni

2009. jan. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok

Még az is elképzelhető,

hogy úgy gondolja nem érdemel meg téged.

Én mindenképpen megpróbálnék vele kapcsolatba kerülni és megmondani hogy egyenlőre folytassuk a kapcsolatunkat de csak barátként és többi majd jön magától.

2009. jan. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Én is úgy gondolom, hogy aki fontos, arra mindig van időm, ezért is bánt, hogy rám sem bagózik. Igen, megkérdezte, hogy leszek-e a barátnője, és abban maradtunk, hogy járunk, ő türelmes lesz, és mi egy más. Mindegy péntekig várok, akkor lesz az utolsó két vizsgája. Ha aznap este sem hív, akkor én felhívom, hogy beszéljük meg ezt az egészet. Mert ha valakivel járok, akkor az úgy nem normális, hogy egy hétig egyátalán semmit nem tudok róla, még akkor sem, ha nagyon el van havazva a vizsgák miatt. És utálom, ha játszanak velem, és kétségek között kell élnem.


Még egyszer köszi a válaszokat!

2009. jan. 21. 20:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha felhívod mindenképpen csak annyit mondjál neki hogy szeretnél vele személyesen megbeszélni vmit.Kérjél töle egy időpontot hogy mikor érne rá.Esetleg azt is mondhatod neki hogy elmész te hozzá és megbeszélitek.
2009. jan. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha tudod hogy pénteken még lesz két vizsgája akkor csak tartjátok a kapcsolatot.Vagy nem?
2009. jan. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hétvégén az utolsó randinkon mondta, hogy lesz pénteken két vizsgája, onnan tudom. Azóta egy telefonhívás volt csak, semmi több, és akkor is lerázott. Pont azon gondolkodtam, hogy mit mondjak neki telefonban, hogy ott tisztázzuk a dolgokat, vagy személyesen. De akkor azt hiszem a telefonban tényleg csak időpontot fogok kérni, és személyesen beszéljük meg ezeket a dolgokat. Köszönöm a válaszokat!
2009. jan. 22. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!