Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem azt hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt hogy egy ku*va vagyok?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom.. akit nagyon szerettem.. vele feküdtem le először. lehet hamar mert 1 hónap után történt meg.. de szerelemből tettem. Mióta szakítottunk a volt barátom lehord minden ku*vának és mindenkitől ezt hallom vissza, és nagyon rosszul esik. Nagyon sokat veszekedünk azóta is.. pedig én nem foglalkozok vele.. ő beszél mindig rólam olyanokat hogy pfúú.. :S pedig nekem lenne okom őt bántani.. azóta már volt 6 csaja.

Most van egy másik barátom.. 2 hónapja járunk.. már vele is lefeküdtem.. és most nem szerelemből tettem.. mert már kívántam énis..

viszont olyan rosszul érzem magam.. régebben olyan büszke voltam magamra hogy még szűz vagyok.. de ez bánt a legjobban hogy a volt barátom elhord mindennek. :S

Rendesen hírbe tett és már mindenkitől ezt hallom hogy így szét*aszott meg hogy ilyen ku*va vagyok meg ilyenek..


2010. dec. 13. 10:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Az exed egy gyerekes kis pöts, az apja meg egy bunkó paraszt, akkor ezek szerint innen kapta ezt a szép kis neveltetést...

Nem tettél semmi rosszat, nemi életet élni normális dolog, pláne ha szeretitek egymást. Én a helyedben lesz*rnám a srácot, és élnék boldogan a jelenlegi párommal, őt meg hagy egye meg a féltékenység. Ha valaki beszól, vagy visszahallod valakitől hogy miket mondott rólad, nyugodtan te is mondd el a saját verziódat, hogy te szerelemből lefeküdtél vele, és ő meg képes a volt párjáról ilyeneket állítani, de már nem is bánod hogy megszabadultál tőle, mivel most látszik csak hogy milyen gyerekes kis senki, majd mosolyogva tedd hozzá, hogy nagyon boldog vagy a jelenlegi pároddal.

Egyébként nem értem itt az egyik válaszoló logikáját: ok, tegyük fel hogy hisztizett, oké, tegyük fel hogy nem is volt jogos az a pofon, de ez talán feljogosítja a srácot hogy ilyeneket hordjon össze róla mindenkinek?

2010. dec. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A tanulság az esetből az, hogy talán nem ártana jobban megismerned valakit, mielőtt komolyabb dolgokba bonyolódsz vele, utólag már nem tudsz mit csinálni, főleg a te korodban kellene jobban meggondolni kivel bújsz ágyba. Nem vagy k*rva, de 16 évesen mondjuk lehet nem is a 2. pasinál kellene már tartani, ha gondolkodsz mielőtt cselekszel. Persze a volt barátod attól még egy tahó köcsög nyilván, de mint mondtam, az legyen a lényeg, hogy a mostani párodat ez ne befolyásolja, az ex meg nem sokára leszáll a témáról.
2010. dec. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Egyébként nem értem itt az egyik válaszoló logikáját: ok, tegyük fel hogy hisztizett, oké, tegyük fel hogy nem is volt jogos az a pofon, de ez talán feljogosítja a srácot hogy ilyeneket hordjon össze róla mindenkinek?"


Nem, de okot ad rá. Egyébként el lehet vitatkozni h ki a hibásabb aki verekszik vagy aki lekurwázza a másikat igazából mindkettő hibás. Én erre akartam utalni. Mert oan NINCS h vki nem csinál SEMMIT a másik ellen és ilyeneket csinálnak vele! Naon csodálkoznék ha a kérdezőnek nem lenne legalább annyira sáros a keze mint a srácnak!

17/F

2010. dec. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Te meg kezd el róla híresztelni hogy nagyon rossz az ágyban, nem tud semmit.

Vissza kell vágni, nem szabad magadat hagyni.

2010. dec. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

én nem csaltam meg a volt barátom... 3 napra rá hogy szakítottunk ő már más csajjal ment kézen fogva az úton.. holott nekem akkor még nem volt senkim.. ja és igen ezeket is beszéli hogy nekem már rögtön az első nap volt egy másik pasim meg ilyenek.. pedig egyáltalán nem.

Nekem esett ku*vára rosszul hogy 3 nap után már egy másik csajjal járt..

2010. dec. 13. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!