Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem azt hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt hogy egy ku*va vagyok?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom.. akit nagyon szerettem.. vele feküdtem le először. lehet hamar mert 1 hónap után történt meg.. de szerelemből tettem. Mióta szakítottunk a volt barátom lehord minden ku*vának és mindenkitől ezt hallom vissza, és nagyon rosszul esik. Nagyon sokat veszekedünk azóta is.. pedig én nem foglalkozok vele.. ő beszél mindig rólam olyanokat hogy pfúú.. :S pedig nekem lenne okom őt bántani.. azóta már volt 6 csaja.

Most van egy másik barátom.. 2 hónapja járunk.. már vele is lefeküdtem.. és most nem szerelemből tettem.. mert már kívántam énis..

viszont olyan rosszul érzem magam.. régebben olyan büszke voltam magamra hogy még szűz vagyok.. de ez bánt a legjobban hogy a volt barátom elhord mindennek. :S

Rendesen hírbe tett és már mindenkitől ezt hallom hogy így szét*aszott meg hogy ilyen ku*va vagyok meg ilyenek..


2010. dec. 13. 10:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Veled semmi gond nincsen. A volt barátod pedig egy balhere.
2010. dec. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Komolytalan ember a volt barátod, haragszik a szakítás miatt, mérgében minden csajt felszed, téged meg lehúz. Nem normális. Nem tudom hány évesek vagytok, de a te volt barátod gyerekes.
2010. dec. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

én 16.. a volt barátom 17.

Nagyon rosszul esik hogy mindenkitől ezt hallom vissza..múltkor például a haverja kérdezett tőlem olyat hogy azt hittem hogy lehidalok... nagyon megsértett. :S de lassan már kezdem megszokni ezeket a dolgokat..

anyu már felhívta de a barátom nem beszélt vele így az apjával beszélt.. azóta még nem volt semmi.

2010. dec. 13. 10:27
 4/15 anonim ***** válasza:
Menjetek el hozzájuk, közös családi beszélgetés, hátha így lehet rá hatni....
2010. dec. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Gondoltam hogy fiatalok vagytok. Mármint tőlem fiatalabbak. (30F)

Tudod ez egy kritikus időszak. A lányok pár évvel hamarabb érnek, hamarabb nőnek fel. Nálatok az a helyzet, hogy a volt barátod még gyerek, vagyis úgy viselkedik. Hiába férfi "testileg".

Te viszont már jóval érettebb vagy nála.

Teljesen normális a szex, főleg az első előtt kivárni, és az is normális, hogy van szex szerelem nélkül.

Bár sokkal jobb, ha a kettő együt jár.

Kellemetlen helyzet, a volt barátod évek múlva talán szégyenleni fogja magát, de most még nem érti, "agyilag nem éri fel" a helyzetet.

Talán apu feléri, és rendbeteszi...

2010. dec. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

hát az apja is inkább őt védte.. ami persze természetes.

Meg mondta hogy tudtommal én vágtam őt pofon.. elmagyaráztam neki azt is hogy miért volt.. (mert a volt barátom úgy adta elő a szitut hogy csak úgy pofont vágtam)

és mondta az apja hogy simán visszaüthetett volna mondtam hogy ezen énis gondolkodtam de már annyira dühös voltam hogy nem bírtam megállni.

Viszont már inkább örülök hogy megszabadultam tőle mert nagyon sok negatív dolog kiderült róla.

Ha tudtam volna hogy így történik az egész mindent másképp csináltam volna..

2010. dec. 13. 10:48
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Na csak kiderül... figy ok nélkül senkit se kurwáznak le. Verekedtél vele pofozgattad gondolom extra hisztis voltál a szakításotok felé, stb. Miért is szakítottatok? Csak nem azért mert neked már képben volt az új srác?!


Jajj naon szépen elő tudod adni mintha csak úgy kedvtelésből kurwázna le de hidd el oan nincs!

17/F

2010. dec. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Így körülmények nélkül, egy szemszögből, torzítva leírva semmit nem tudunk mondani. Ha kurv@nak érzed magad, annak valami oka van: vagy rossz az ítélőképességed, vagy tettél mégiscsak valami olyat, ami nem helyes, legalábbis a te erkölcsiséged szerint.
2010. dec. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mert a volt barátod átmosta az agyadat. Legfeljebb buta vagy, ha szó szerint veszed, amit egy bunkó dühében összehord.
2010. dec. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

oh nem vagy te qrva az meg h kívánod XD mért szerinted mi nem ?:P és akk mind hímringyók vagyunk ?:P ugyan már :P a régi pasid 1 tapló paraszt ennyi :P szrd le a fejét :P


lol apja be vágja hogy simán vissza üthetett volna?:P szép kis neveltetés :P gratulálok gondolom az apja fekete haj barna bőr és mindig réz lóg a zsebéből meg 1 bicska :P ez meg magyarázná a dolgot


19ff

2010. dec. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!