Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb lenne elengednem Őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb lenne elengednem Őt?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mit tegyek, most nem tudok tisztán látni. Jöhetnek a vélemények, új szempontok ahhoz, hogy mérlegelni tudjak.


Fél éves kapcsolat, és kínlódok benne (23 L). A barátom nagyon sokat dolgozik, és alig találkozunk:(, mert nem egy helyen élünk. Most már lassan hat hete nem láttam, pedig busszal egy órányira van, a munkahelye pedig fél órányira.


Szombatonként is gyakran dolgozik. Azt mondja, szeret, de iszonyú fáradt, és munka után másra már nem tellik az erejéből. És hogy neki is rossz, hogy nem tudunk (?) gyakran talizni.


Én szeretnék naponta beszélni vele, akár egy rövid ímél, vagy 10 perc msn, de ezt is sokszor hárítja, hogy iszonyú fáradt. Hét közben nem akar talizni velem, mert fáradt nagyon. Ha az adott héten szombaton dolgozott, ak. vasárnap sem, pedig szívesen elmennék hozzá. Azt mondja, a határán van a tehetbíró képességének. És azt is elárulta, fájna neki nagyon, ha miután befejezem az iskolát (ez még fél év), elveszítene a táv. miatt, ha messze kapok állást, mert élt már át ilyet. Sokat szenvedett miatta.


Valamennyire úgy érzem, kedvel - nem tudom, hogy tényleg szeret-e. Talán már azt is elhiszem neki, hogy olyan fáradt, hogy semmihez nincs kedve.


Nem szeretném megtenni, de így se jó ez. Arra gondolok már, hogy megmondom neki, hagyjuk abba. Energiavámpírnak kezdem érezni magam, aki elveszi a maradék kis erejét, és idejét is. Jobb lenne neki egy helybeli barátnő, ugyanabban a kisvárosban, akihez nem kellene utazni. És jobb lenne olyan lány is neki, aki nem tanul már, hanem biztos állása van az ő közelében, így nincs meg a jövővel ("hova kerül a másik?") kapcsolatos bizonytalanság sem.


Ti "elengednétek" őt ebben a helyzetben?

Ő olyan típusú ember, aki nem igazán tudja az érzéseit kommunikálni. Nem tudom, hogy szeret-e, vagy csak kedvel. Folyton azt mondja, milyen fáradt, én pedig egyre inkább úgy érzem, hogy nem kellene még pluszban azzal megterhelnem Őt, hogy benne vagyok az életében.


2010. dec. 13. 00:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ennek így nincs értelme. Ez már nem kapcsolat, hanem haversági viszony kb.
2010. dec. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt (is) érzem én is:(.
2010. dec. 13. 00:26
 3/11 anonim ***** válasza:
figyelj, ha szeretne akkor találkozna veled, akár egy fél órára. sajnálom, de valami itt nem stimmel, és erről nem te tehetsz, tehát ne vedd magadra. szakíts vele, mert kis jelét sem mutatja annak, hogy látni akar téged.
2010. dec. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Figyi, az összeköltözés nem lehet megoldás? Szerintem ha nem költöztünk volna össze, nálunk is lenne hasonló probléma...
2010. dec. 13. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Azert ne is haragudj de egy fiatal ember mitol faradt ennyire? Nem hiszem, hogy ostorral kergeti a munkavallalo es napi 20 orat gurcol megallas nelkul! Ha igaz amit mond mi lesz vele par ev mulva ha ki megy a konyhaba ugy elfarad, hog 2 hetig fekszik? Ne haragudj nem akarom a parodat bantani de huszoneves fiatal es ennyire faradt? Tudom, hogy a mai fiatalok taposak es komoly megterheles a gyalaglas is de ez akkor is tulzas! Se MSN se telefon semmi? Az is faraszto? Ha meg hazudik akkor ott mas van a dologban!


Bocsi de mi lesz ha gyereketeke lesz soha kozos kirandulas, termeszetjaras mert faradt lesz vagy mi?

2010. dec. 13. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
sya,szerintem ez csak duma....:S ne mondja nekem senki,hogy aki szeret valakit ha nem is szerelemmel,de akkor is tudni akarja h mi van a másikkal,ha te nem keresnéd szerintem ő rád sem emelné a telefont...nem hiszem el h nincs 5 perce,pl kajaszünet,vagy miközben megy hazafele,felhívni is megkérdeni,h mi van veled,és h jól vagy-e!!aki ezt kibírja,az NEM szeret!!!!!!!!!!!!!elég óvodás módszerekkel játszik a fiúd..szerintem hagyd a francba,tudom h nehéz,mert te szerelmes vagy,de csak az idődet pazarlod azzal h vársz-vársz és vársz a SEMMIRE!!!ha ő most ilyen később sem lesz más!!NE írj neki ,ne hívd(nehéz lesz megállni),és nézd meg h mikor emeli rád a telefont,ha 1-2 hét akkor gondolkodj el a dolgon,hogy megéri -e ez neked,de én most megmondom h NEM!!
2010. dec. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Sajnalom..en is igy jartam:(

Ne gondolj ra, probald elfelejteni ot! Nem meri elmondani hogy nem akar teged. A pasik ezt igy jelzik, eltavolodnak. Hagyd ot beken, ne keresd, ne hivd es ha keresne akkor ne valaszolj rogton. De szerintem ezen mar nem leht segiteni:(

2010. dec. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi Nektek. Igazából én sem értem (bár én még nem dolgoztam), hogy 26 évesen Ennyire! hogyan lehet kimerült.


És az is igaz, hogy a munka világa már ilyen...mi lenne, ha (most még otthon lakik a szüleivel) egyedül élne, vagy családja lenne, és munka után, meg hétvégén még a családra, és a házi intéznivalókra is lenne gondja?


Tényleg nem jelent ez jót, tudom:S.


Átlag eddig 3-4 naponta beszéltünk, mert fáradt. De olyan is volt, hogy öt napig nem beszélt velem ezzel az indokkal.

2010. dec. 13. 09:10
 9/11 biohazardxxx ***** válasza:

Sajnos ilyen világot élünk hogy az emberből a szart is kihajtják... én 23 éves vagyok és napi 14 órában egy húsiparban dolgozok és sokszor nekem is az van hogy csak egy meleg ágy kell a párommal és kész... sem szex sem semmi sem kell csak pihenés és alvás. sajnos ilyenkor szoktak kezdődni a gondok hogy nem figyelek rá oda eléggé nemm elégitem ki a vágyait nem beszélünk annyit.........

De akkor menjen el ő helyettem dolgozni és megtudja mi a helyzet. Ez a világ sajnos ilyen lett meló, meló, meló....

Ha nem akar éhen halni az ember akkor tenni kell érte. szivesebben lennék én a is a párommal egésznap, de nem lehet. valamiből meg kell élni... nekem abbol álla a hetem hogy felkelek 5kor wc, felöltözök, stb... 6kor megyek busszal hogy 7re beérjek dolgozni. és este 9-10re végzek majd megyek buszhoz. fél11 re hazaérek lefürdok 11kor alszok... és ez igy megy minden hétköznap néha hétvégén is...



Azt tanácsolom hogy légy vele megértő. Megfárad nap végére és a hétvége is hamar elmegy, de máshogy nem lehet a mai világba megélni egyedüli keresőként...

2010. dec. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi Neked is. Azt meg is értem, hogy hétközben nincs ereje találkozni velem. Ám azért ha 5 napig nem beszél velem, az durva, mert neki minden 2. napja olyan, hogy este hatra legkésőbb otthon van, és akkor sem alszil előbb, mint este 11 óra. ...azért a maradék 5 óra hosszából őneki lenne 10 perce sms-t írni, vagy 15 percre msn-re jönni, hogy jól van, minden oké. Miután evett, fürdött, ledőlt egy kicsit, szerintem neki akkor is maradna erre 15 perce.


Valamint, ha vasárnap nem dolgozik, és ott az egész nap (nem alussza át az egész napot ugye), akkor is lenne 20 perce arra, hogy beszéljen velem, ha akarná.


Érthető a Te helyzeted, utolsó, és nagyon nehéz lehet. De neki azért nem ennyire zsúfoltak a napjai.

2010. dec. 13. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!