Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előbb ismerjünk meg valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előbb ismerjünk meg valakit aztán járjunk vele, vagy fordítva?

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 23:21
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Jobb, ha először jártok, pár év múlva meg megkérdezzük a nevét.
2010. dec. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Átlagban mind a két verzió bejön az embereknél.Nekem személy szerint ismerkedés és utána járás.
2010. dec. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Járás előtt ismerd meg annyira, hogy még jobban meg akard ismerni majd a kapcsolatotok során.


Szerintem ez a legpontosabb arra hogy leírjam a legjobb módszert.

2010. dec. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi barátnömmel összejöttünk, aztán ismertük csak meg egymást... Lehet csak szerencsénk volt, de nekünk bejött :) 18F-18L
2010. dec. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én vagyok lemaradva, de hogy lehet összejönni valakivel úgy, hogy nem ismered?
2010. dec. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

kezdetnek én a sexet tartom jónak és hazsnosnak, aztán ha az stimmel, akkro mehet az ismerkedés ..


ha meg az nem stimmel, akkor úgyis kár a gázért, csak időveszteség

2010. dec. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ugyérti, hogy nem ismered jól, szoval csak 1-2szer láttad... Nem úgy h nem tudod a nevét xD
2010. dec. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
szerintem az azonnali töcskölés a tuti,aztán házasság, aztán ismerkedés
2010. dec. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nem tudok úgy ismerkedni, hogy pl. egy tök ismeretlen rám ír iwiwen hogy találkozzunk, vagy discoba beszéltünk két szót megszerzi a számom stb... már volt ilyenben részem, borzalom volt... soha többet (ezért tartom a társkeresőket is hülyeségnek - a magam számára).

Az már más kérdés, hogy valakivel egy helyen laktok (pl. faluban) és már régóta ismeritek egymást látásból, meg hallomásból...és úgy megismerkedtek...vagy már régebb óta ismeritek egymást, haverok vagytok, nekem mindig csak ez a két utóbbi dolog jött be, csak így lettem szerelmes, vad idegenbe sose...

2010. dec. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nos, ez egy nagyon jó kérdés. Reális úgy lenne, ha előbb megismernénk majd, ha megvan a szimpátia-és minden más tovább lépünk..Csak ez nem ilyen egyszerű :)
2010. dec. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!