Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem kezdek beleszeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem kezdek beleszeretni az egyik munkatársamba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A férjemmel a szexuális életünk nulla. Soha nem kívánja. Egy ideig tűrtem, de már a falat vakarom :((( Ez a srác állandóan mosolyog rám, viccelődünk. Tudom neki is van barátnője..nem hiszem, hogy lenne belőle valami, de teljesen kivagyok. A férjem szerint nem gáz, hogy csak havi egyszer vagyunk együtt...szerintem viszont igen. Fiatalok vagyunk. MIndkettőnknek első komoly kapcsolat
2010. dec. 12. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáltál már erről beszélni a férjednek? Mond meg neki, hogy kíszen vagy szex nélkül.
2010. dec. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy műpéniszt és kérd meg a férjedet, hogy használja, ha már a saját farkát nem tudja használni rendesen...
2010. dec. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

beszéltem neki a vágyaimról...de akkor elfordul, bezárkózik...


van vibrátorom is, na de az nem ugyanasz...a férjem meg szexuális játékokba nem megy bele....

2010. dec. 12. 21:15
 4/8 A kérdező kommentje:
nem a szerszámával van baj...egyszerűen az egészet nem kívánja....még azt sem, hogy én kényeztessem...
2010. dec. 12. 21:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor pedig nincs más megoldás...Szeretőt kell tartani, vagy kaparhatod életed végéig a falat...
2010. dec. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
azt még nem hallottad, hogy: házi nyúlra nem lövünk? Keress máshol szeretőt magadnak, ne a munkahelyeden!
2010. dec. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

a vicc az, hogy gimi után jöttem össze a férjemmel...soha nem voltam előtte senkivel...na és persze a lelkiismeretfurdalás a betegségtől való félelem sem utolsó...


a kollégám meg lehet nem is úgy néz rám....

2010. dec. 12. 21:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindig ilyen kevés volt a szex köztetek???

Mert ha igen, akkor gondolhattad volna, hogy ez nem fog változni.

Beszéld meg vele még 1x, hogy ez így neked nem tuti.

S ő mégis mit tenne a helyedben?

Empátia... ha már ő a férjed.

Miért nem kívánja, vannak-e gátlásai, fél-e valamitől stb.

Mondd meg neki, ha magába fordul, attól még nem oldódik meg a gond.

Kétírányú kommunikáció a kapcsolat alapja.

Gondolom ő se akarja, hogy félrelépj. Már pedig, ha nem változtat, akkor ennek az lesz a vége, meg egy válás.

2010. dec. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!