Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez még szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez még szerelem vagy elmúlt?

Figyelt kérdés
Elég sok ideje együtt vagyunk, csak 1 baj van: ez egy távkapcsolat. Kb 180 km-re lakik tőlem. Minden hétvégén feljön hozzám Pestre, nem érdekli az útiköltség, stb. Mégis olyan bizonytalan vagyok. Mostanában nem mondja, hogy szeretlek (régen még sms-ben is írt ilyet csak úgy véletlenszerűen, nagyon aranyos volt). Ő akart velem összejönni és ő mondta ki előbb. Most viszont 3 hete semmi. Mikor mondtam neki, hogy szeretlek azt válaszolta: én is így érzek irántad. Kérdeztem, hogy elmúlt-e, azt mondta, nem, de nem lát a jövőbe és nem tudja megjósolni, hogy ez mikor múlik el. Jövő héten is hazajön, igaz csak egy napra (az ünnepek miatt sok a dolga). Mondtam, hogy az a sok utazás/pénz nem feltétlen éri meg 1 napért, de őszerinte igen, és még meg is sértődött, hogy tán nem akarom, hogy jöjjön. Szerintetek ez a szerelem jele? De miért nem mondja? Én túlzom el? 20L, Bp (a fiú szentesi)
2010. dec. 12. 16:01
 1/6 A kérdező kommentje:
ja, és gondoltam, hogy lehet a szex miatt van már csak velem, de ha csak az kéne neki, keresne egy helyi lányt, nem? nem költene ennyit vonatjegyre, és nem vonatozna heti 6-8 órákat.
2010. dec. 12. 16:03
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg szeret, maskepp hagyna az utazgatast a fenebe, egyszeruen csak ellaposodott a kapcsolat, razzatok fel egy kicsit, most karacsonykor nem is lesz olyan nehez, szabad napok, jo kis romantika. Szegeny, gondolom faradt, mire mindig felutazgat hozzad, amugy te is mesz, vagy ezt mindig tole varod el?
2010. dec. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia,én távkapcsolatban éltem 7 hónapt(kb 360km),nem ez a lényeg,hanem az hogy egyszerüen nem talált rá módot hogy eljusson hozzám,de elvileg nagyon szeretett.Nos Te ne aggódj ha ezek a dolgok (pénz és utiköltség )nem számít neki,akkor fontos vagy neki!!!!!!!!

És még egy dolog amit tudnod kell,minél többet mondjuk azt a szót a végén érteke nem lesz, én nap mint nap hallottam,és még is győzött a távolság.DE

Én is gyanakodtam,miért nem irja vagy mondja szakitás előtti hetekben, és nekem is ezt mondta nem lát a jövőbe....akkor ő már tudott valamit,csak reménykedett,hogy még is összejön.

Még most szakitás után kiderült, hogy ő igenis látta, hogy nincs esélyünk, csak ezt elfelejtette velem közölni,és ő ezért nem mondta nekem már a vége felé.

Csak én naív voltam...

De nem a kedved akartam elvenni,mert az enyém egyedi eset volt, Téged attól még ugyanúgy szeret :)))))

2010. dec. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

igen szerintem ez még a szerelem jele. csak egy szerelmes szivnek ennyi sokszor nem elég, én is tapasztalom, sokmindent tesz a barátnőm, amiből az látszik hogy szeret, de mégis kevésnek érzem, mert ugyanakkor meg ritkán keres, meg mintha nemis mindig lennék fontos neki, aztán kiderül hogy elvileg mégis, csak tulreagálom :(

most is várom hogy írjon, mert írtam neki, de semmi válasz. aztán örülhetek ha még ma visszaír :(

2010. dec. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszkat!

második: ez jó, épp nemrég kérdeztem egy veszekedés után, hogy most szakítani akar-e. Nemmel válaszolt, és hozzátette, attól tart, hogy én szakítok, és persze hogy néha azért rossz látnia, hogy nem tud boldoggá tenni. Néha ki voltam fakadva, hogy mi nem is illünk össze, és erre is mindig azzal reagál, hogy szerinte pedig igenis összeillünk, bár őt is zavarja a sok konfliktus. Mikor pedig azt kérdeztem, lát-e esélyt arra, hogy a jövőben lesznek olyan szép pillanataink, mint a kapcsolat elején (1,5 éve), akkor hevesen bólogatott... csak annyira szeretem, és annyira félek, hogy elveszítem. És az is okozza ezt, hogy csalódtam már előtte másban, és félek igazán boldog lenni, nem akarok pofára esni, nem akarom hogy becsapjanak.

2010. dec. 12. 17:10
 6/6 A kérdező kommentje:
ja amúgy én max 1 hónapban egyszer megyek. Mennék többször is, de nem nagyon akarja (nekem 2x drágább az utazás mert nem vagyok diák stb és ettől kímélne állítólag.)
2010. dec. 12. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!