Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez több mint barátság?

Figyelt kérdés

Szóóval a helyzetem eléggé bonyolult. 19 éves lány vagyok, voltak már kapcsolataim, de mind ilyen "lángoló" szerelemmel indult, ezért nem is tudom, hogy ez most mi.

A fiút nyár végén ismertem meg egy baráti társaságban. Egy ideig nem is beszéltünk, csak msn-en néha. Aztán valami kapcsán többször kezdtünk el beszélgetni, közös programokat is szerveztünk. Aztán bevallotta, hogy ő többet érez irántam (és mvel eléggé félszeg típus, ez nála nagyon nagy szó!). Akkor én megmondtam neki, hogy maradjunk inkább barátok, mert én ennél többet jelenleg nem érzek. Szóval nagyon felnőtt módon beszéltük meg az egész dolgot úgy érzem.

Azóta viszont úgy érzem, történt bennem valami. Szinte minden nap beszélünk és alig várom, hogy újra lássam mert annyira jól érzem magamat vele és nagyon jól elvagyunk, szinte elrepül mindíg az idő ha együtt vagyunk! Facebook-n is mindig lecsekkolom ha valami nőneműnek kommentelt, hogy mit írt :P

A gondom csak az, hogy nem tudom így mennyire működne kettőnk között a dolog. Nekem a fizikai vonzalom felé (jelenleg) abban nyilvánul meg, hogy nagyon jólesik, ha megölelhetem vagy ha megfogja a kezemet DE semmi több, például még csók sem történt közöttünk és nem is érzek késztetést rá, hogy kezdeményezzek.

Nem tudok magamon kiigazodni. Nem szeretném húzni az agyát, nem vagyok tisztességtelen, de magam se tudom mit is akarok tőle. A barátságot sem szeretném elveszíteni vele, mert abba belehalnék, de tudom hogy ő többet szeretne!


köszönöm ha elolvastátok és a válaszokat is! 19/L


2010. dec. 12. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Hu, hát nehéz így látatlanba tanácsot adni.. Ezt neked kell érezni, hogy barátság-e vagy sem. De mivel azt írtad, hogy a csókra vagy egyéb testi kapcsolatra egyáltalán nem érzel semmilyen késztetést, ezért így egy kívülállónak úgy tűnik, hogy ez részedről csak baráti szeretet.

Az, hogy jól esik, mikor megölel vagy megfogja a kezed még nem jelenti azt, hogy szerelmes vagy belé. Akkor is kellemes érzés tölt el [gondolom] ha mondjuk anyukád, apukád, testvéred vagy valamelyik barátnőd ölel meg, mégsem vagy beléjük szerelmes..

Milyen gyakran találkoztok?

2010. dec. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Átlagban hetente egyszer kitalálunk valamit, hogy találkozhassunk! Ilyenkor érdekes, hogy előtte mindig sokat készülődök, letusolok, hogy jól nézzek ki. De aztán ott vagyunk együtt és spontán nem történik semmi!


Amit mondtál: Ez valahogy "másképp" esik jól, ha ő ölel meg vagy fogja meg a kezemet. De több nem történik.

2010. dec. 12. 15:20
 3/8 anonim ***** válasza:
A kémia működik köztetek? Pillangók a hasban, vagy ilyenek? :]
2010. dec. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Részemről nem, jelenleg egy kapcsolatot nem tudnék vele elképzelni azt hiszem
2010. dec. 12. 15:34
 5/8 anonim ***** válasza:

A kérdésedre válaszolva: Ez több mint barátság.

Amúgy meg lehet, hogy szeretnél valakit magad mellé csak nem tudod kit.

Gondoltál rá, hogy esetleg valaki mással megpróbáld?

Mert ha igen, akkor talán mégsem ő kell neked.

2010. dec. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam igen. Mivel most egyedül vagyok. Meg is próbáltam, mert egy srác randira hívott, és gondoltam adok neki egy esélyt. De közben meg őt nem tudtam kiverni a fejemből, folyamatosan rá gondoltam...
2010. dec. 12. 16:00
 7/8 anonim ***** válasza:

15:50-es vagyok

Szerintem az van, hogy jó érzés tudni, valaki ottvan, nem vagy egyedül teljesen. Viszont tisztáznotok kellene ezt a kapcsolatot.

Szerintem vagy próbáljátok meg úgy igazából, vagy találkozzatok kevesebbet, lehet el tudnád felejteni.

Mindenesetre ez az állapot senkinek sem jó.

2010. dec. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Valóban nem jó. Kipróbáltam már, hogy nem találkozok vele egy darabig, de nagyon hiányzik már néhány nap után.
2010. dec. 12. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!