Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kidobod szakítás után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobod szakítás után a párodtól kapott dolgokat?

Figyelt kérdés
Tudom ez attól is függ miért lett vége, mi most szakítottunk 1 év után, de én kidobtam, mert csak szenvedek, ha meglátok egy olyan tárgyat..ami tőle van.. És az új barátnőjével egy suliba járok, bár a fiú azt mondta még szeret.. De nem értem:(
2010. dec. 12. 14:06
 1/8 anonim válasza:

Én 1 év 8 hónap után szakítottam a btommal de soha nem dobnám ki a cuccait

tedd elegy kis dobozba az emlékeket és próbáld meg elfogadni a helyzetet nekem is még csak 1 hónap telt el és még így is szenvedek h nem látom a dolgait.. és hiányzik... remélem összejöttök megint ha lehet rá esélyetek..

2010. dec. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nálam ez úgy megy, hogy ha időközben rájöttem, hogy az illető nem is az az ember, akit megismertem, és a szakítás sem volt egy leányálom, akkor kidobom.

Volt olyan kapcsolatom, ahol normálisan ment a szakítás, nem haraggal váltunk el. Az ő fényképei, ajándékai a mai napig megvannak.

2010. dec. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Feng-Sui szerint jobb az olyan dolgoktól megszabadulni, amik nem szereznek örömöt, ha meglátod őket. Egyébként el is dughattad volna, évek múlva, ha már túl tetted magad a szakításon, már csak szép emlékként gondoltál volna rá.
2010. dec. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy kellenek-e neki. Ha igen, postázd el, ha nem, add el.
2010. dec. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kidobni eppenseggel nem muszaly, de ha pl ruhat kaptal tole azt ne hord.. Az egyis ismerosom egy ev jaras utan szakitott a baratjaval, de folyton hordja a sractol kaputt ruhakat, holott mar mas baratja van es a sracnak nem tetszik....
2010. dec. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem ruha volt, hanem pl plüssmaci, ami bevolt fújva a parfümjével.. Vagy parfüm.. És hát ezek azért eléggé emlékeztetnek rá.. Vagy cd.. Meg ilyeneket.. ! Most az új barátnője profiljáról tudom, hogy külföldön van.. a sim kártyám nála van, de nem merem visszakérni:D vagyis hát egy vita következtében a telefonomból kivettem, hogy ne tudjon keresni, ő pedig felvette..De nem azért hogy használja.. Igaz most új számom van, de ha visszakérném, abból nem hinné, hogy megint csak valami ok miatt felakarom venni vele a kapcsolatot?
2010. dec. 12. 14:47
 7/8 acel ***** válasza:
100%
én ajánlok egy kézenfekvő ötletet: mikulásgyár a felszab téren! ha úgy érzed hogy rossz emlékeid vannak attól amit kaptál tőle akkor szerezz örömet másnak aki nem tudja hogy mi mért van. :) én 4 év után nem tudok se kidobni se elajándékozni dolgokat csak azért mert tőle van. Szép élményeket fűzök hozzá de nem az hogy tőle kaptam. Nem kell feltétlenül kidobni.
2010. dec. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én eltettem egy dobozba. Persze, amikor összeköltöztem a mostani párommal, kidobáltam. A párom viszont magával hozta az előző barátnője fotóját. Furcsálltam, de első körben nem szóltam érte. Aztán mégis elmondtam, hogy ez azért így furcsa. Azt mondta, hogy az a lány a barátja. Aztán úgy gondoltam, nem idegesítem magam ilyen hülyeségen. Most ott penészedik a pincében. Jó az ott. Szépen lassan az enyészeté lesz. :)
2010. dec. 13. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!