Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt vitátok anyósjelöltel ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt vitátok anyósjelöltel ha náluk tartózkodtatok? Hogy kezeltétek?

Figyelt kérdés

Én tegnap este hallottam egy beszélgetést anyósjelöltem,és a párom mamája között.

Amiben rólam és a szüleimről volt szó,és hát nem kellemes dolgokat mondtak,inkább anyósjelöltem.

A páromnak reggel elmondtam,mert nagyon bántott,és ő erre az anyjának utalt,h engem megbántott,flegma volt vele...stb...

és erre az anyja mondta h nem tudom,hogy már megint mi a kinotok?!(nekem és a páromnak)

21/L


2010. dec. 12. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
az anyósokkal mindig csak a baj van...szerintem szó szerint sz*rd le :))) a párom anyukája is egy hárpia..hiába mosogatok, megfőzök helyette amikor ottvagyok, hiába csinálok bármit, mindig van valami gondja..valamibe tuti, hogy beleköt. én aztmondom ne is törődj vele.de anyóssal egy háztartásban lakni a késsőbbiekben azt ne !!!!
2010. dec. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem volt, hálisten nem láttam még soha. Elvált, alkoholista szülők.
2010. dec. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lelökött a lépcsőn és elkezdett kiabálni hogy megtámadtam.
2010. dec. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jah, második vagyok, és a barátnőm anyósjelöltje (aki az én anyám, gyk) teljesen normális vele, szeretik egymást meg minden, pedig együtt laknak.
2010. dec. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!