Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mekkora baj ha egy 23 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora baj ha egy 23 éves fiunak a 16-18 éves lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 23 éves, mások által jóképűnek mondott, viszonylag jól szituált srác vagyok. A nagy problémám az lenne hogy a nálam idősebb vagy velem egykorú lányok nem igazán érdekelnek, csak a fentebb említett korosztály indítja be a fantáziamat. Talán, ezért is vagyok egyedül lassan egy éve, mert az ismeretségi körömben csak velem egyidős lányok vannak:( Mit tegyek? Lesz még nekem fiatal barátnőm vagy egy kislányok után kajtató vén öregember lesz belőlem?
2009. jan. 20. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát a 18 még elmegy...

Ne kezdj annál fiatalabbnál, aki még azt sem tudja, hogy mi az az óvszer, és éli naívan a kis tinivilágát.

Majd rájössz, hogy a szerelemben nem az a lényeg, hogy ki tetszik és ki nem, ki hogy néz ki. Az értelmes, intelligens nőkre fogsz majd te is bukni.

Nem beszélnék amúgy a fiatalabb korosztály ellen, de sok mindent nem tudnak, tán ezért is izgatnak ők jobban téged.

2009. jan. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
a 18 az bőven belefér szerintem, 5 év korkülönbség nem olyan sok, és akkor már nagykorú is a lány. :D különben én is 18 éves vagyok és a velem egykorú fiúkat gyerekesnek tartom, szóval ne keseredj el, van jó pár olyan lány rajtam kívül is, akinek a 2-3-4-5 évvel idősebb pasik tetszenek
2009. jan. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az előttem szólóval. 16 éves kislányokkal ne kezdj ki. 18-19 inkább. igaz hogy sokan nem is nézik már a kort, de hidd el később lehet megbánnád hogy egy 16 éves kislánykával összejösz. barátnőm 18 éves, a palija(elnézést, már a férje!XD) 38 éves :D rossz rájuk nézni...tudom hogy a kor nem minden, és én azt tanácsolom hogy ha feltétlen nemtudod hogy mit tegyél, akkor találj magadnak egy 16-17-18 éves lányt, ha úgyérzed hogy nem elég jó a kapcsolatotok, akkor nyíltan megmondod neki.
2009. jan. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az összes választ.


Amúgy valószínüleg azért az ilyen fiatal lányok tetszenek mert nekem a kicsi formas mell, lapos has(nem kockás!), kicsi fenek, baba arc quatro összeállítás jön be, ez pedig leginkább ebben a korosztályban fordul elő eddigi tapasztalataim szerint. Mindenesetre, hála a géneknek, rendszeresen néznek 19-20 évesnek, úgyhogy az itteni kommentek alapján talán még egy 16 éves lánnyal is megpróbálkozhatnék:)

2009. jan. 20. 17:53
 5/10 anonim ***** válasza:
ez akkora hülyeség már bocs .. szal pl nagyn tetszik egy lány akit te olyan 17 évesnek vélsz...aztán kiderül hogy 22..akkor máris nem tetszik ?--
2009. jan. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ööö nem.... azért irtam "hogy eddigi tapasztalataim szerint ebben a korosztályban". Minden újra vevő vagyok;)
2009. jan. 21. 13:46
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

Normális dolog.

Nekem csak idosebb pasi kellene!

2009. jan. 24. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A nőideál abban a korosztályban már más. Barátnőm utálja, hogy olyan kis pici és aranyos, mert szerinte a férfiaknak ez nem jön be.

Hidd el van elég babaarcú lány a te korosztályodban is, minthogy én 15 évesen már egyetemistának néztem ki (ami nagyon szörnyű volt, hisz a korosztályomat nem érdekeltem, csak a 24-25 éveseket).

Aki meg járni kezdene veled, 99%-ban divatból csinálná, és hogy felvágjon.

2009. jan. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Az nem gond, ha tetszenek - nekem is :D (21 vagyok)

Ha valóban agyilag is 23 vagy, akkor biztosan észrevetted már, hogy a 16 évesek eléggé sekélyesek még "gondolkodásügyileg" - azaz egy 16 éves csaj csak akkor tud igazán mentálisan is kielégíteni, ha mondjuk egy kicsit koraérett.


Persze minden attól függ, hogy te mire hajtasz inkább.

2009. jan. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Figyu apum és bnője között szerintem több mint 11 év volt és és jól megvoltak avagy vannak ^^
2010. dec. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!