Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több mint 9 hónapja vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint 9 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel, de nem bízok meg benne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

nagyon jól megvagyunk, jó minden, én szeretem ő pedig egyenesen imád...!

viszont mikor összejöttünk és mindenki megtudta h együtt vagyunk akkor megrohamoztak engem többen is az ismerőseim közül, hogy hülyeséget csinálok, hogy vele vagyok mert össze-vissza kavar mindenkivel, ezzel etettek folyamatosan és már nagyon elegem lett!

ez még hagyján is volt, de ami utána jött az volt a durva!

hetente hallottam olyan dolgokat másoktól, hogy pl. felhívta a az 1ik csávót (akit ismerek én is) h menjen el érte, meg aludjon vele, meg hasonló dolgok!

kb. úgy hetente, 2 hetente hallottam valami pletykát róla...!

a legdurvább viszont az volt amikor osztotta neki egy csávó msn-en meg írogatta neki az sms-eket h hiányzik neki meg találkozzanak meg hasonló dolgok...! gondoltam utánajárok a dolgoknak, és felvettem msn-re a csávót!

a gyerek azt mondta h rámászott a csajom meg le akarta smárolni meg ilyenek!

mindennek az ellenkezőjét állítja a csajom, és hiába telt el azóta több mint fél év, még mindig nem bízok meg benne, gyakorlatilag semennyire...!

1részt hülye vagyok h még mindig ezeken vagyok leragadva, mert már nagyon régen volt és nem kéne foglalkoznom vele, másrészt pedig szinte biztos vagyok benne h ő mond nekem igazat, mert látom rajta, és érzem h nem hazudna nekem!

nagyon rossz neki is és nekem is h nem bízok meg benne, és sokszor megbántom ez miatt és nagyon rosszul esik neki, mert ő nem csinált semmi rosszat, mégis b@szogatom...éppen tegnap is elsírta magát, mert valamit beszóltam neki, és mondta h nagyon rossz neki h mindig megvádolom, holott ő nem csinált semmit és hűséges hozzám...!

nagyon rossz h ez így alakult, mert nagyon jól megvagyunk, de így vannak rossz perceim, és sokszor elkap az ideg és elkezdek kombinálni magamba h mi van ha még is igaz? átver? stb.stb.stb...

szóval ez a gondom, várom a tippeket, elsősorban arra, hogy magammal mit csináljak!? mert nem akarok ez miatt stresszelni...márpedig nagyon sokat szoktam!


2009. jan. 20. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Több mint 9 hónap eltelt, és te nem tudsz megbízni benne. Ha már többször átbeszéltétek a témát, és annak ellenére is így van, akkor hagyd a lányt, mert ettől csak szenved. Vagy pedig bízz meg benne, és próbáld meg elkerülni a pletykákat, ne foglalkozz velük. A barátnőd nem fogja sokáig bírni.
2009. jan. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Törvény: ha sűrűn jelét adod, hogy nem bízol meg benne, akkor előbb-utóbb okod is lesz rá. Tipp: ne akarjad kisajátítani őt. Ha szereted, nem mondod azt, hogy Te az enyém vagy- még magadban sem...

Ha nincs bizalom, és semmi okod rá, erősítsed az önbizalmadat-hatékony módszer. magadban higgyél, hogy neki TE vagy a fontos!

Bizalom nélkül semmi sincs-de errőla pletykák ellenére sem biztos, hogy ő tehet...

Jó ötlet, bölcs, hogy magadban keresed a változni valót! gratula hozzá! :)

2009. jan. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van egy ötletem,

Ne ezen emészd magad, aki előttem írta jól írta. Nekem a párom folyton farkast kiáltott, hát kapott. Elegem lett belőle... Exemmel leveleztünk, hol pikánsat, hol barátit... De semmi nem volt, majd lett.

Azzal, hogy szóváteszed, vagy azzal, hogy nyomozol utána, vagy egyszerűen ráíródik a fejedre csak azt éred el, hogy 1: valóban megcsal majd, és dobhatod ki, 2: elhagy.


Azért mert sok hülye farok azt állítja megdugná, lesmárolná... Semmit sem jelent. Irigyek, és ennyire primitívek.


Ha ennyire nem tudsz megbízni benne, jobb ha keresel egy másik lányt, olyat akinek nincs ismerőse a baráti körötökből, nem lesznek olyan infók, hogy mással is kavarna, és Őt engedd, hogy boldog legyen... Mert így csak boldogtalan lesz melletted...

2009. jan. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Büszke legyél a barátnődre, mert sokaknak tetszik! Mennyivel jobb hozzáállás ez, mint a féltékenykedés! :)

Mindenki flörtöl, csipkelődik ártatlanul az ellenkező neműekkel! Az, hogy ez ezen a szinten marad vagy kinövi magát megcsalássá- rajtad IS múlni fog.:)

2009. jan. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milenne ha te vennéd fel a barátnődet msn en egy álnévvel ...innentől máe egyszerű :P
2009. jan. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!