Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Totál kiakasztott amit láttam. Soha nem gondoltam volna, tuti biztos megcsal?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, a barátom 23 4 éve vagyunk együtt. Egyik nap nála voltam, és pont amikor megérkeztem jött egy haverja, mondta hogy üljek a géphez addig foglaljam le magam. Odaültem, és pont egy közösségi oldalt nézett, azon belül is egy levelet egy csajtól. Felfigyeltem a névre, egyik ismerősöm volt az...A levelet nem olvastam végig...de a végén láttam egy ilyet hogy csók babám...na ez után kiléptem abból a levélből, és amit az a csaj írt megnéztem..de csak a végét. mindegyik hasonló...vagy esetlegesen a hiányzol. Egy linkre kattintottam még rá amit a lány küldött neki, az is egy csaj volt, utána vettem észre hogy már tőle is kapott leveleket, ugyanilyen befejezésekkel. De a tartalmat nem olvastam el. Viszont tudja hogy vagyok neki, a másik lány nem tudom, de ha olvassa az adatlapját, akkor kint van hogy kapcsolatban,stb.Nem tudtam mire vélni ezeket a befejezéseket. Lehet ha a leveleket elolvasom, akkor meg aztán pláne nem. Most nem tudom, hogy megcsal-e, vagy csak egy új köszönési mód ez a csók, de mindenkinek? Szerintetek? Nem kérdeztem még meg tőle, csak mondtam neki hogy ráírt egy "Niki" hogy mizujs meg hasonlók, de nem kapta fel a fejét a névre, pedig úgy tudja hogy beszéltem vele.Semmit sem mondott amikor kérdeztem hogy ki az. Nem tudom, elmondjam-e neki?
2010. dec. 11. 17:43
 1/4 bebycica ***** válasza:
Szia! húúú........ nos tudom hogy nem lesz könnyű de szerintem le kellene ültötök és meg kellene beszélnetek az egészet.
2010. dec. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen befejezések önmagukban szerintem nem jelentenek semmit. Sokan vannak, akik így köszönnek, akár kapcsolatban vannak, akár nem. Ha elolvastad volna (ami ugye nem szép dolog) többre jutottál volna.
2010. dec. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem kóser. Kérdezz rá, de ne vádlóan, csak kíváncsian.
2010. dec. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha már elolvastad az elejét meg a végét, mért nem ovastad el a tartalmat?

Én is szoktam furán köszönni meg elköszönni, tréfából vagy hasonló okból, de ez nem jelent semmit.

2010. dec. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!