Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotok megkér arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok megkér arra, hogy valamit senkinek se mondjatok el, akkor azt tiszteletben tartjátok? Még a saját barátaitoknak sem mondjátok el?

Figyelt kérdés

szitu:

a párommal esténként elszoktunk szívni egy olyan cigit (mostanában zűrös az életem, és így könnyen el tudok aludni, vagyis altatónak használom). Én megbíztam a páromban, de vissza hallottam három haver/barátjától, hogy én szoktam csinálni. Azt akartam, hogy senki ne tudja meg, mert pont azt nem akartam, hogy azt higgyék, hogy én mindig szoktam. Nem tudom, hogy mit kezdjek ezzel a helyzettel. Elveszett a bizalom. Ez volt a legnagyobb titkom, amit a párom is tudott, erre elmondja mindenkinek.


2010. dec. 11. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:

És direkt megkérted, hogy ne mondja el? Mert akkor gáz. Mondjuk nem értem, miért olyan nagy titok a cigizés. Ha szerinted ennyire titkolandó, akkor inkább ne cigizz.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: ha valami titok, azt senkinek sem mondom el. A barátaimnak sem. Sőt, a barátaim titkait sem osztom meg a párommal. És ezzel ő is így van.

2010. dec. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen. Határozottan megkértem, hogy ez a cigizés dolog maradjon kettőnk között.

És Ő még a barátait akarta beállítani sz.arnak, hogy megbízhatatlanok, mert visszamondták. A pofám leszakadt.


Már leírtam, hogy miért nem akarom, hogy tudja bárki is, ez az én dolgom.

2010. dec. 11. 11:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Kedves...én alapból se verem nagy dobra a kettőnk ügyeit, így meg pláne nem...
2010. dec. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ezek után mit mernék-e neki elmondani, ha ezt így eljátszotta. Egy kapcsolat egyik alap pillére a bizalom. Ezek szerint nem lehet benne megbízni.
2010. dec. 11. 12:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Én soha nem mondok el semmit barátoknak, ami közös ügyem a párommal. Rengeteg közös titkunk van. Vele mindent meg tudok osztani, tudom, hogy nincs akinek továbbmondja, meg amúgy sem tenné. Nagyon megbízom benne. És a bizalom kölcsönös.
2010. dec. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Van értelme ezek után egy kapcsolatnak? Ha még a titkaimat sem bízhatom a másikra, akkor mi értelme van?
2010. dec. 11. 13:05
 7/9 anonim válasza:

Khm...kedves 11:15! nem maga a cigizés a titok, a kérdező azt írta, hogy "olyan cigit".

Na szóval, sztem nem lehet megbocsájtani azt ha valaki elárul, mert most éppen ez történt, de az sem elhanyagolható, hogy drogozol ez viszont még annál is undorítóbb, szokj le, ez a tanács, de persze úgy is az lesz, amihez erő és akarat is párosul...sok sikert hozzá!

2010. dec. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk ez épp úgy megy,hogy ha valami olyan dolog van,amit elmond nekem,de nem szeretné hogy elmondjam másnak,akkor nem mondom el.De ha egy barátom mond nekem valamit,amit ne mondjak el senkinek,akkor azt helyzettől függően lehet,hogy elmondom a páromnak.Perzse onnantól kezdve az tényleg kettőnk között marad,ő nem adja tovább.Igazából olyan mintha mi egy ember lennénk a párommal.:)


Nem mondodm hogy veszett ügy,de komolyan beszélgess el erről a barátoddal!!

2010. dec. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

tegnap történt meg az a nagy beszélgetés, mikor is a saját barátait osztotta, hogy ők milyenek már, hogy nem lehet bennük megbízni. Szóval erről már nem tudok mit beszélni vele.


a füvezés esténként az én dolgom, úgy gondolom. elnézést, de én is tudom, hogy ez is kábítószernek minősül, és eszem ágában sincs rászokni. itt a titok kiadása a probléma.


komolyan elgondolkoztam azon, hogy egyáltalán van-e így értelme ennek...:(

2010. dec. 11. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!