Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha sok munkára és vizsgázásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sok munkára és vizsgázásra hivatkozva szakít a pasim, az csak duma? És miért mondja, hogyha majd ráér, akkor még talán lehet valami?

Figyelt kérdés

Pár hónapig jártunk egy sráccal, szerelmet nem vallott, de nagyon gyengéd volt és figyelmes, minden nap ő hívott, stb., csak ritkán találkoztunk. Két helyen dolgozik és most fog államvizsgázni, ezért egyik nap telefonon közölte, hogy most nem ér rá, jó volt velem, több is lehetett volna, de most legyen vége, mert nem képes ennyi mindennel foglalkozni, viszont muszáj dolgozni és diplomázni. Elmondta hogy most nem tudni mennyi ideig nem lesz köztünk semmi, de azért nem kell, hogy megszakadjon a kapcsolat, de most csak laza barátság. Aztán mondta többször, hogy hallottunk már olyat is, hogy újrakezdődik egy kapcsolat, ki tudja, mi lesz, ha majd ráér.

Szerintetek a nem ér rá csak kifogás? Szeretne ő valamit még tőlem? Lesz ebből még kapcsolat? Vagy csak lerázós duma, hogy ennyire nem ér rá és udvariasságból mondta, hogy akár újra is kezdődhet egyszer? De ha azzal nem udvariaskodott, hogy most tuti nem lesz semmi és nem is hív, akkor a későbbiekkel miért? Nem értek semmit. Én megmondtam, hogy szeretem, de én nem fogom keresni, mert nem barátságot akartam tőle. Nagyon szeretem, vissza akarom kapni. De ő még nem hívott.


2010. dec. 11. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
sztem megérthetnéd a srácot ...
2010. dec. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A srác nem akar tőled semmit, csak nincs annyi gerince, hogy ezt őszintén a szemedbe mondja.

Attól, hogy elfoglalt még nem kell szakítani. Ha jól gondolom, akkor kb 2 hónap múlva lehet államvizsgája, emiatt nem kellene szakítani, ha szeretne, akkor meg biztosan tudna egy héten legalább 1-2 alkalommal pár órát szakítani rá, hogy találkozzatok. Az embernek arra van ideje, amire akar. Biztos, hogy ha otthon van, akkor nem egész idő alatt tanul. Lenne rád is ideje, ha este nem a Barátok Köztöt nézné...

Ennyi. Fogadd el, hogy nem szeret, néz másik srác után, mert jobbat érdemelsz!

2010. dec. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez a srác egy bunkedli. Mindenkinek arra van ideje, amire akarja. S ha tényleg ennyire elfoglalt, akkor is legalább hetente 1x tudnátok talizni. Szóval ez csak kamu duma, ne dölj be neki, jah és ha később esetlek bepróbálkozna nálad hajtsd el a f.nébe. Jobbat érdemelsz!

Ilyenekre kár időt pazarolni. :)

2010. dec. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!