Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok egy 18 éves fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy 18 éves fiúval, akinek még nem volt barátnője?

Figyelt kérdés
Jófej és okos, de ugye... Megérdeklődtem, ezidáig még csak nem is próbálkozott senkinél, olyan sza.ok bele tipus. Most meg rám startolt. Vélemények?
2010. dec. 10. 22:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
89%

Én 19 éves ilyennel járok, és meg kell mondanom hogy sokkal kellemesebb és élvezetesebb az egész kapcsolatunk, s mindenek előtt jóval mélyebb, mint az előző, mikor egy 18 éves nem szűzzel jártam.Ráadásul nem erőlteti a szexet és hihetetlenül megértő.Az ilyen pasik igazi kincsnek számítanak manapság, tessék lecsapni rá, már ha a boldogságot keresed és nem egyéjszakás kalandot;)

L16

2010. dec. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

A barátom is ilyen volt.Illetve volt egy barátnője előttem,de az nem számít..nem részletezem miért,de tulajdonképpen én voltam az első barátnője.És nem azért mert nyomorék,hanem egyszerűen soha nem találkozott olyan lánnyal,akire ő vágyott.Se külsőre,se belsőre.Soha nem futkorászott senki után.Aztán találkoztunk és egymásba szerettünk.Nem is gondoltam,hogy lehet annyira szeretni valakit,mint amennire ő szeret engem.

Ha ennek a srácnak csak azért nem volt eddig barátnője,mert nem talált neki való lányt,akkor az neked szerintem csak jó.:)

2010. dec. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha jófej, meg tetszik is, akkor miért ne?
2010. dec. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem véletlenül választott pont téged. Valószínűleg attól sem kell félned, hogy egyszer felpróbál aztán meg lelép.

Adj neki egy esélyt!

2010. dec. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom 19 volt mikor összejöttünk neki se volt előttem senkije és minden rendben volt, van. Szval ja járnék egy ilyennel.
2010. dec. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
persze miért ne !
2010. dec. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de csak akkor ha van türelmem hozzá, hogy még tapasztalatlan ilyen-olyan téren. Mert ha te azt szereted ha valaki már tapasztaltabb, és tudja mit hogyan kell csinálni akkor nem neked való. Viszont tény, neki is el kell kezdeni valahol, és ki tudja lehet hogy ő az igazi akivel minden csodálatos lesz:)
2010. dec. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

nos én 16-20 közt elég sok lekoptatást kaptam amikor kiderült hogy még nem volt barátnőm. 21 évesen lett első barátnőm, ő meg nem akarta elhinni hogy még nem volt, mert amúgy meg nem vagyok se hülye se ronda. de ő nem lépett le emiatt.

szal sztem csak ezér ne küldd el, ha senkivel nem jönnének össze akinek 16 éves koráig nemvolt barátnője, akkor elég sokan már el is áshatnák magukat, amint átlépik azt a korhatárt barátnő nélkül...

21/f

2010. dec. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne ha bejön neked. Nekem 24 évesen nem volt nője a mostani pasimnak
2010. dec. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Persze, ha amúgy bejön, normális, tetszik akkor ez nem szempont.
2010. dec. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!