Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti mit szólnátok ha?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit szólnátok ha? Többit alul.

Figyelt kérdés

Mit szólnátok ahhoz ha egy olyan csaj akit eddig a barátotoknak hittetek, bevallaná nektek, hogy szerelmes belétek? Mi lenne róla a véleményetek?

Jó ötlet ez egyáltalán?

Kort is írjatok légyszi.

Előre is köszi annak aki majd válaszol :)


2010. dec. 9. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem ne valld be a csávónak, ha tetszenél neki, akkor már rég rádhajtott volna.
2010. dec. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De eddig nem éreztem semmit, csak barátságot. Viszont ő már mondott olyanokat, hogy: "Ha most ittlennél rádmásznék, letepernélek és a többit nem is folytatom, úgyis tudod..."
2010. dec. 9. 22:05
 3/9 anonim ***** válasza:
jah...akkor csak meg akar dugni...
2010. dec. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se valld be. Mert tényleg rád hajtott volna. Ha meg nem hajtott akkor valószínű nem jössz be neki úgy, és akkor a barátságot is elszúrod.
2010. dec. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi, teljesen igazatok van. :)
2010. dec. 9. 22:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen barátom.Igazából több volt mint barátság.Nagyon egy hullámhosszon voltunk,eleinte csak barátság volt,végül pedig hasonlókat írt.Eleinte azt hittem szerelmes lettem,aztán rájödtem,hogy csak zexuálisan nagyon vonzódtam hozzá,ahogy ő is hozzám.Tudtuk hogy soha nem tudnánk szeretni annyira a másikat,mint ahogy megérdemli,de megbeszéltük,hogy majd egyszer átjön dvdzni..aztán közben neki barátnője lett,így persze nem lett semmi.Később nekem is barátom.Mivel nagyon szerelmes vagyok így már el sem tudom képzelni,hogy lefeküdjek a sráccal,ahogy ő sem velem,de akkor nagyon kívántuk egymást.Még mindig jóban vagyunk egyébként,a kapcsolat megmaradt.:)
2010. dec. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja és 22/N..ez 4 évvel ezelőtt volt.
2010. dec. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudjatok, de ez a "ha tetszenél neki már úgyis rád hajtott volna" duma nagyon a legalja!Legyetek szívesek kicsit elgondolkodni, majd csak az után válaszolni.Soha nem fogjuk tudni, mi válaszolók a teljes hátteret.Minden kapcsolat egyedi éppen ezét nem lehet ilyet kijelenteni, hogy ha tetszenél, neki ezt meg ezt tenné.Ilyen dolgokban nagyon nehéz segítséget nyújtani, nekünk kívülállóknak.Azt javaslom inkább, hogy olyannal beszéld meg aki ismer titeket.Általában erre valók a barátok/barátnők.Viszont ami a legjobb lenne, ha te magad döntenéd el, hiszen te ismered.


Ellenpélda az előttem írt, és oly közkedvelt "már úgyis lépett volna" szövegre.

Nekem van egy nagyon jó barátom.Lány az illető.Mindent meg tudunk beszélni.Testileg, lelkileg vonzz, viszont annyira jó a barátságunk, hogy nem merném kockáztatni.Ha nem úgy alakulnak a dolgok akkor a barátságunk is rámehet, azt viszont nem tudnám elviselni, hogy ne beszéljünk és ne találkozzunk.Ez a mostani állapot nekem megfelel.Abban az esetben, ha ő elém állna azzal, hogy próbáljuk meg együtt, valószínűleg belemennék.


Ennyit szerettem volna, sziasztok. 17F

2010. dec. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak és 22/N-nek az értelmes választ :)
2010. dec. 11. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!