Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van esélyem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem, vagy felejtős?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a sulinkban, aki rengeteget néz. De szó szerint, rengeteget néz....Szünetekbe, ha kinnt van, akkor is sokszor van, hogy felémfordul, vagy beszél valakivel, és közbe is néz.

Viszont, én úgy vettem észre, hogy a társaságomat nem nagyon keresi. Szóval, ha látjuk egymást akkor néz, de van amikor nem jön ki szünetekbe, meg volt, hogy egy hétig alig lehetett látni...

Viszont, ezt nem bebeszélem magamnak, de az osztálytársai, 5-6 ember fiúk-lányok vegyesen, nagyon figyelnek minket, és összesúgdolóznak, stb.

Lehet akkor, hogy a srác csak azért néz, mert észrevette rajtam, hogy nekem bejön?


Bocsi, ha értelmetlennek tűnik, de én lány létemre, ha tetszik nekem valaki, akkor igyekszem minnél többet a közelébe lenni például..

A válaszokat köszönöm.


2010. dec. 9. 19:43
 1/3 Moonwish ***** válasza:
menj oda hozzá, hivd el valahova, ha tetszel igent mond ha nem akkor nemet, ilyen egyszerű, nem kell túlbonyolitani.
2010. dec. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha észre veszed, hogy soakt néz akkor te is sokat nézed őt .szóval lehet feltűnt neki, hogy bejön neked. de amúgy igen, elsőhöz csatlakozom, menj oda hozzá és kérdezd meg mit akar
2010. dec. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De ahhoz, hogy észre vgye neki is sokat kellett akkor tényleg néznie...valószínű, hogy észrevette, de ennek ellenére néz...

Hát igen, köszönöm a válaszokat, valamit mostmár tényleg csinálnom kell:)

2010. dec. 9. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!