Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merre lépjek tovább?

Figyelt kérdés
a suliban van egy srác,1,5 hónapig fűzött engem,sportoló és rengeteg edzése van egy héten, nem sok a szabadideje suli mellett, de így is belementem, összejöttünk, pár nap múlva pedig üzenetet kaptam tőle h szakítani akar mert nem érez semmit:S nagyon rossz volt, egy suliba járunk, naponta összefutunk, rá egy hétre megint írt h mi a helyzet, csalódtam-e benne, stb...azt írta h érzett irántam vmit, de nem eleget, pedig tudja h nagyon könynen belém zúghatott volna, csak félt h nem tud nekem megfelelni, nem akarja rabolni az időmet, mivel nem sokat tudunk együtt lenni,ugyanolyan csodásnak tart és nem akart megbántani, ő rontotta el, ezt írta , és annyira hiányzik, annyira megpróbálnám mégegyszer, nekem nem kell megfelelnie, én nem vagyok elvárásokkal teli, én csak őt akarom, annyira szeretném visszaszerezni de nem tudom hogyan, nem akarom megint felhozni ezt a témát. nem akarom midnig nyaggatni, de vhogy vissza akarom kapni...félek h van vmi másik csaj is..mert láttam néhány üzenetet , de nem vagyok benne biztos h a csaj is úgy gondolna rá mert más fiúknak olyanokat ír h tátva maradt a szám:O hogy szerezhetném vissza őt..?
2010. dec. 9. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Balra. -.-

Megpróbálhatnátok még1x.

2010. dec. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egyet elöre kettöt hátra :)

közöld vele, hogy nincsenek elvárásaid

2010. dec. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azt tudom h megpróbálhatnánk, de h hogyan vegyem rá...
2010. dec. 9. 18:02
 4/6 anonim ***** válasza:

"nekem nem kell megfelelnie, én nem vagyok elvárásokkal teli"

Elvárásaid igenis legyenek, ne add már oda magad mindenkinek ilyen könnyen! Nem véálogatni kell, az más. Hanem legyenek saját elvárásaid a másikkal kapcsolatban, pl. ne késsen a randikról vagy ne beszéljen veled csúnyán vagy akármi ilyesmik. Azért ez kell. Sztem ne te fuss utána, mert abból kihasználás lesz a vége.

2010. dec. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

azok alapelvárások, azok meg vannak bennem, hanem pluszok nincsenek

tudom h nem kell utána futni, ha utána futnék akk már rég küldtem volna neki az sms-t h járjunk, vhogy jó lenne erre őt rávezetni, de nem tudom mit tegyek

2010. dec. 9. 18:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Talán mondd el neki, te hogy gondolod ezt az egészet, mik az érzéseid iránta, mit gondolsz a kapcsolatotokról. Aztán ő is elmondja, mit gondol és szépen megbeszélitek. Nem kell állandóan nyaggatni, egyszer üljetek le négyszemközt, nyugodtan. Nem kell drámázni, nem kell túllihegni a dolgot, csak tiszta vizet önteni a pohárba. Aztán, ha mindketten úgy látjátok jónak, és biztosak vagytok benne, kezdjétek újra. De nekem az az érzésem, a pasi csak rizsázik és ő sem tudja igazán, mit is akar.
2010. dec. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!