Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kórházba voltam hétvégén, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kórházba voltam hétvégén, és nem érdeklődik irántam?

Figyelt kérdés
Szóval Péntek este be kellett menni az ügyeletre, mert bajom lett, szombaton egész nap ott voltam, vasárnap délután jöttem haza. Csak MSNen tudtuk tartani a kapcsolatot, vasárnap este mikor hazajöttem ráírtam, elmondtam hogy mi a szitu. Hétfőn nem beszéltünk, kedden pedig csak 1-2 szót, de nem kérdezte meg hogy hogy vagyok, ma meg rám se írt. Nehogy már én írjak rá... Szóval eddig még az ismerkedési fázisban vagyunk, már találkoztunk, megvolt az első csók meg minden, csak nem értem, mert miután bementem a kórházba (ő nem tudott róla, csak mikor kijöttem), mintha megváltozott volna, nem érdeklődött utánam se telefonon, se sms-be, se sehogy. Csütörtükön tudunk CSAK találkozni, eddig én hoztam fel, egy szó nélkül mindig belement, most kíváncsi voltam felhozza-e, de nem hogy nem hozta fel, nem is érdeklődik irántam. Most duplán szarul érzem magam, egyrészt mert nem is tudom mi van velem egészségügyileg, másrészt meg nemtudom mire vélni, csak hogy már nem érdeklem... Lehet csak beparáztam, ez csak 3 nap, de hát azért na... Telefonon megcsörgettem nappal, telefonra se reagált. 18F
2010. dec. 8. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
kerdezd meg mi baja van ez a legegyszerubb mod sztem es nem kell talalgatni ,de lehet felejtos a dolog nekem ez az erzesem ezzel kapcsolatba.
2010. dec. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem érdekled igazán, ez egyértelmű. Vagy csak nagyon gyerek, de mindenképp felejtős.
2010. dec. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem majdnem teljesen ez van egy fiúval. Igaz én nem voltam kórházban, csak két hétig itthon feküdtem betegen. Egy ideig mindig rám írt, tök sokat beszélgettünk, de mióta itthon vagyok már annyira nem. Amikor néha beszélünk msn-en 5 percet mondja, akkor azt mondja, hogy rohangálós napjai vannak. De én nem hiszem el, hogy egy nap nem tud csak rám figyelni fél óráig. Nekünk is meg volt az első csók, nem csak az első..Úgy vagyok vele, hogy egyszer-kétszer ráírtam, de neki kéne rám írnia, hisz ő a fiú, és tudja, hogy én ha fent vagyok akkor mindig ráérek, ő az aki nem..Nem értem én a fiúkat. És nagyon át tudom érezni most amit érzel, rohadt szar dolog, amikor nem tudod, hogy mi van.
2010. dec. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudod egy kapcsolat legjobb ismérve egy ilyen eset..ilyenkor derül ki, ki az, akire igazán számíthatsz. Dobd ki a csajt a fenébe!
2010. dec. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!