Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kerüljek még közelebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerüljek még közelebb ehhez a lányhoz?

Figyelt kérdés
Tudja hogy szeretem, aztmondja ő még nem tudja hogy szeret - e. Hogyan tudnám kicsit magamba bolonditani ? adjatok tippeket , nem akarok nagyon nyomulósnak látszani de azért érezze hogy közeledek 17/F
2010. dec. 8. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem épp hogy, ne közeledj! tudod, a csajok érdekesen működnek, ha most kcisit leszállsz róla és úgy látja, hogy már nem ő van a középpontban, nem őérte vagy oda, jobban kellesz majd neki :)
2010. dec. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Csak legyél neki mindig ott. Legyél olyan amilyen eddig. Ha már most kedvel akkor csak idő kell neki hogy ez még komolyabbá váljon benne.


16/L

2010. dec. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem nagyon értem :S
2010. dec. 8. 22:28
 4/11 A kérdező kommentje:
a második válaszolónak köszönöm a biztatást :D
2010. dec. 8. 22:28
 5/11 anonim ***** válasza:
pedig az 1. válaszolónak van igaza. Velem is volt már ilyen. (lány vagyok) AMikor észrevettem h az a fiú, akinek tetszem, nem éppen CSAK engem figyel, beparáztam, és tudtam h kell nekem:D
2010. dec. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

kezd el beszélni neki az egyéb lehetőségeidről: más lányokról, lehetőleg olyanokról, akik tetszenek külsőre. ettől majd betojik, hogy elveszít.


A lányok olyanok, mint a macska. Ha meg akarod simogatni, elfut, de ha nem foglalkozol vele, előbb utóbb odadörgölőzik hozzád magától.

2010. dec. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igen? ez biztos ? úgyértem, és ha ettől még jobban eltávolodik tőlem? sose élném tul.
2010. dec. 12. 00:10
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha tényleg elfut, akkor nem vonzódott mégse hozzád annyira. És férfiak generációi élték túl a "sose éltik túl"-t már, több alkalommal is akár (én is 1 vagyok közülük).


De én is az első hozzászólóval értek egyet. Csak ne legyél túl átlátszó.

2010. dec. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
jaa jaa, elméletben működik ez, csak amikor már szereted, és nem akarod elvesziteni, akkor nagyon nehéz ezt megkockáztatni. pont ebben vagyok én is. eleinte még eltudtam ezt játszani, mer még nem voltam szerelmes, és működött is, csak én előbb estem belé, és ő most úgy elvan, én meg már nemtudom tovább játszani hogy kell-nemkell, mer nekem már kell... és nemakarom hogy túl kelljen élnem a "nem élem túl" -t :)
2010. dec. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
aakkor röviden tömören , játszam a fas*fejet aki leszarja a csajt :D és akkor ő jön majd utánam, de megeshet az is hogy ennyi volt
2010. dec. 13. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!