Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezdeményezzek, kínos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek, kínos?

Figyelt kérdés

Vam egy srác (16éves) és eléggé tetszik. Nem különösebben beszéltünk még, annak ellenére, hogy 1.5 éve "ismerjük" egymást. És nem hinném, h ő érezne irántam bármit is. Én se mondom, h sokat érzek, csak tetszik, és jó lenne valahogy közelebb kerülni hozzá.

És a kínos része ... a legjobb haverja a legutóbbi exem ... aki dobott, mert "megcsaltam" ...

Na már most ezek után nem tudom, h milyen esélyekkel indulnék nála ...

Ja, és még lehet az is bökkenő, h én meg 18 vagyok .... mondjuk szerintem a kor nem igazán számít ...

Várom az ötleteket, h mit csináljak ;) köszi :D


2010. dec. 7. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Tanulj és érettségizz le. Aztán menj dolgozni... Szerintem nincs esélyed hosszútávon a pasinál, rövidtávra meg nem éri meg a küzdelmet.
2010. dec. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
A ribanc talán téves kifejezés... én a k.rvát használnám.
2010. dec. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
miért is?
2010. dec. 7. 22:49
 4/9 anonim ***** válasza:

mert hülye pasik, akik csak szüzekkel csinálnák, mert félnek h túl kicsi a himbilimbi v nem elég merev esetleg túl korán kirobban...


nos ha nem lenne az exed legjobb barátja akkor nem lenne baj, de így esélytelen.

(értetlenkedőknek, igen van néhány példány a hím egyedek közt is, aki korát megtagadva férfias és érett, sokan nem csak első ránézésre hanem hosszú eszmecsere után is, és akik továbbra is értetlenkednek, igen a nők is emberek, mért ne lenne joguk a változatos szexhez, hol van törvénybe foglalva, h ez csak pasi privilégium??? 2 év nem akkora korkülönbség, lefogadok, h a srác már egy ideje nem ártatlan stb. Ezzel persze nem azt akarom mondani, h minél hamarabb szexeljen mindenki, a 16 minimum a 18 még jobb, a 20 lenne a legjobb, de akkor már mindenki annyira cikinek érzi a szüzességet, h női szempontból +10évet hátráltatja az orgazmusban, persze a pasinak ilyen estebe ha feláll, akkor sokáig tart XD szóval inkább az ő ártatlanságukra kéne kényesen figyelni, nem a nőkére :p)

2010. dec. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ohh ez az első két sor tetszik :D


amúgy köszi a véleményt, hát akkor úgy tűnik, hogy ezt benéztem ?! :( :D

2010. dec. 7. 23:14
 6/9 A kérdező kommentje:
de ha másnak is van valami ettől különböző véleménye, szívesen fogadom :)
2010. dec. 7. 23:42
 7/9 anonim ***** válasza:
ne haragudj hogy ezt mondom,de nem igazán jó esélyekkel indulnál nála,valószínűleg meg van rólad a véleménye,ami érthető is.képzeld magad a helyébe.szerintem te se örülnél ha az a srác próbálkozna be nálad,aki megcsalta a barátnődet.tekintsd ezt tanításnak:megcsaltad a barátod,ezért most azt az árat kell fizetned,hogy akiért oda vagy(ha oda vagy egyáltalán)elérhetetlen számodra.félre ne érts,megpróbálhatod,de ahhoz nagyon primko felfogása kell hogy legyen a srácnak,hogy ezt benyelje.ja és nem mellesleg nem hiszem hogy a haverját dobná egy olyan csajért akiről tudja hogy milyen.ezeket vedd figyelembe!
2010. dec. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tanulj.
2010. dec. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a megcsaltam macskakörömbe van, sztem az ex csak szimplán túl féltékeny volt... de ennek ellenére én is jobban hinnék a haveromnak, mint az exének, egy barátnak meg pláne... meg az ex barátjaként már rá való tekintettel se járnék vele...
2010. dec. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!