Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek? Egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Egyáltalán ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagy együtt a barátnőddel.

Megbeszéltétek,hogy vagy mindenki mászkál csajokkal/fiúkkal,ahogy kedve van,vagy senki.

Végül az lett hogy senki.

Kb fél éve.

Mivel a lány féltékeny.


Nos mit tennétek,ha a lány mégis,bejelentené,hogy reggel egy fiúval megy iskolába,de legyek olyan kedves,és a megbeszéltekhez tartva magam,várjam meg az iskola előtt.

Én erre mondtam,hogy akkor nem megyek.

Ő azt mondta,hogy akkor ne menjek.

Nem pedig,hogy pl jól van te hülye,akkor nem vele megyek,hanem "akkor negyere".

Ő van megsértődve.Én pedig a szar ember.


Azt vegyük hozzá,hogy egyszer megcsalt,igaz részegen,de megbocsátottam.Azt is,hogy a barátnői szeretnek játszani a fiúkkal,szóval szűzk*vák..Egy buliban 10 fiúval smárolni stb..De ez az alja még..



Ti mit tennétek?

Én vagyok a hibás?


Én feladtam a haverjaimból sok mindenkit,hogy ő ne legyen féltékeny..

Emellett nem az első,hogy más fiúkkal van véletlenül.

Foci a suliban,gördeszka a suliban stb..

Nem vagyok féltékeny,de akkor az ilyenekért ő miért az??


2010. dec. 7. 21:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Én 18,ő 16
2010. dec. 7. 21:25
 2/9 anonim ***** válasza:
magyarázd el neki magyarul, hogy vannak feltételeid. Ha nem felel meg nekik, akkor ennyi volt a játszma. Ha megérti, akkor sinen van a dolog. Bolondot ne tegyél magadból. amugy meg 16éves kislánytól mit vársz? Hát komlyságot ne
2010. dec. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy eddig az volt.

Ezért is szeretem.

Most bekerült,egy "új társaságba"

2010. dec. 7. 21:30
 4/9 anonim ***** válasza:

ja az elsőnek igaza van

ha komolyan szeret akk képes változtatni ha nem hát nem ne legyél hülye h még te futsz utána:D

2010. dec. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jó nagy szerencsétlen papucs vagy, férfinek semmiképp sem nevezhető, ha az őszintét akarod hallani...


Azt mondja a barátnőd hogy vagy mindegyikőtök mászkálhat csajokkal meg fiúkkal vagy egyikőtök sem? Mi az a mászkálás? Egyedül kettesben egy sráccal és beszélgetsz vele meg flörtölsz, vagy barátnőkkel való shoppingolás? Te esetedben sörözés, vagy mondjuk privát segítség nyújtása egy csajnak a szobájában vmilyen tantárgyból? Egyáltalán nem mindegy. Félreérthető helyzetekbe nem kell kerülni senkivel, de hadd legyenek már barátai az embernek, akár ellenkező neműek is, miért kéne ketrecbe zárni a másikat?


Sértődj csak meg nyugodtan, mint egy óvodás. Ha olyan barátnőm lenne aki ilyet mondana, és eltiltana a barátaimtól vagy valami, úgy b@sznám ki hogy csak úgy repülne...


A bizalom hiányának tökéletes jele ez..

2010. dec. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ha kérnének pénz a csókért az lenne a szűzk...a


és ez van, sajna 16 évesen még nem örökké tart a dolog, szal sztem ő így szakított...


de fiatal v "lesz még más" ha túl tudod tenni rajta... mivel ő is "fertőződik" a "rossz" társaságban sztem még jobban is jársz így.


(jó persze, ha az új barátnők itatták le az említett incidenskor, akkor bocs...)

2010. dec. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

72%-os, már bocs, de ha hiszed, h a lány is lemond a barátairól, meg ha már olyan szellemi szinten vagy, akkor a párkapcsolat az első... a barátok a munka miatt amúgy is leépülnek az új "barátok" mint munkatárs meg nem igazán nevezhetők havernak sem...


szóval félig-meddig nekem tetszik a srác ezen hozzáállása, de ez a szűzk.ás rész... ez levágta a biztosítékot...

2010. dec. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A szűzk*rvás részt nem a barátnőmre értettem.

Annyit sem mondanék rá,hogy hülye!!


Viszont,aki ilyeneket,megcsinál,meg a wc-ben gondolom nem kártyázni megy egy fiúval..

Akkor minek nevezzem őket?

Aranyos kislányoknak?


Emellett,azt a vagy mindenki vagy senkit,igen azért,hogy a barátnőm ne legyen féltékeny,és ne haragudjon meg.

1 kezemen nem tudom megszámolni,hány olyan lánnyal szakítottam meg a kapcsolatot,és persze ez nekik rosszul esett,hogy a barátnőm ne legyen emiatt ideges..


Akkor én mit csináljak?

Nyeljem be,azt,hogy ő mászkál?


Nem dől egy kicsit az egyik oldalra a mérce?

Kezdek elbizonytalanodni,hogy én vagyok a hibás tényleg.

2010. dec. 8. 16:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondd azt, h így sajnos Neked át kell gondolnod a dolgot, meg adsz neki is egy kis időt, ha hiányzol neki, akkor majd elfogadja, h ismét haverkodsz lányokkal is, ha meg a megbeszélt pl egy hét után nem hiányzol neki, akor úgy is ismerkedhetsz lányokkal. ;)
2010. dec. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!