Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van még remény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Somebodysomewhere kérdése:

Szerintetek van még remény?

Figyelt kérdés

9 hónap után szakítottunk barátnőmmel. Volt már előtte is több hasonlóan hosszú kapcsolatom, de ő volt az, akivel le tudtam volna élni az egész életemet, iránta éreztem a legnagyobb szerelmet életemben, ő volt mind közül a legfontosabb.

november elejéig semmi probléma nme volt, de akkor egyszer vmi megszakadt nála, részben az én hibámból is, mert beteg volt, és nem tudtam nála aludni, egy vizsgám miatt, és azóta is bánom, hogy akkor nem tettem félre a többikötelességemet. Addig minden szép és jó volt, mindeketten nagyon boldogok voltunk (ő is így gondolta, nem csak én). Mindig számíthatott rám, előtte egy alkalom sem volt, hogy nem voltam voltam vele, ha kellettem, de akkor megingott bennem a bizalma, és ki is ábrándult belőlem. Egy hétig még megpróbáltuk együtt, de azt mondta, hogy ez alatt nem tértek vissza az érzései, és hogy nem akar hiú ábrándokba kergetni, ezért szakítottunk. Azt mondta, hogy idő kell neki, nem tudja, hogy mennyi, lehet, hogy két hét, lehet, hogy hónapok, vagy akár több is. Barátként nagyon fontos vagyok neki, és nem akar elveszíteni, mint barát, de most többként nme tud rám gondolni. Tudom, hogy nagy balf*sz voltam, hogy akkor nem maradtam vele, saját magamban megingott a bizalmam, de mindig méltó voltam a bizalmára, addig és azóta is. Nagyon fontos nekem, és nem tudom, hogy mit tehetnék, megbeszéltük, de azt én sem akartam, hogy hazudja az érzelmeit. Nem mondta, hogy soha nem tudna újra szeretni, de most még biztos nem. Ő volt az életem. Szerintetek van még bármi remény, hogy egyszer újra együtt legyünk?


2010. dec. 7. 20:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
2010. dec. 10. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!